Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a pyelon tágulat?...

Mit jelent a pyelon tágulat? Másnak is írtak ilyet? Elmúlik?

Figyelt kérdés
Ma voltunk első bab-mozin és mindent rendben találtak :D hazajövetnél olvastam el a papírt amin csak enyi volt Mindkét vese látható,mindkét oldalon kisfokú pyelontágulat van...olvastam ez vesemedence tágulat lehet?de nme mérték le milyen méretű...Ez még elmúlhat,változik? attól még egészséges?
2011. okt. 15. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:
ui: vizsgálatnál se mondtak semmit a veséket se, csak hogy telitett jó a hugyhólyagja...bírom hogy nem mindent mondanak és a papírra ráirják és utána idegeskedünk...
2011. okt. 15. 15:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! A fiamnak is ez volt, amikor 26 hetesen mentünk. Születése után volt hasi uh, majd kontroll 1 évesen. A babák 80%-a ezzel születik és 5 éves korukig kinövik. Arra kell csak odafigyelni, hogy ha lázas, akkor minden egyes esetben kell vizeletet adni a laborba, ellenőrzés miatt. Semmi problémát nem okoz.
2011. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hú oké köszi :)
2011. okt. 15. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Vesetágulat. Az enyémnek is volt, de kinövik, nyugi.
2011. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamnak is van (volt), először 19 hetes 4D-n mondta a doki, de egyből meg is nyugtatott minket, hogy kisfiúknál ez elég gyakori, és sokszor még a terhesség alatt kinövik. Másodszor 27 hetesen voltunk 4D-n, akkorra már csak az egyik veséjénél látszódott. Most 32 hetes vagyok, kíváncsi leszek, szülésre tényleg elmúlik-e? Ne aggódj miatta!
2011. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...már rákérdeztem az ultrahangostól és ő is megnyugtatott. ezt mondta: egy kis vesemedence tágulatot jelent. Nem kell vele foglalkozni, ha a terhesség ideje alatt nem növekedik, akkor jelentéktelen. Születés után megfog oldódni az elsö pisiléssel. Nem kell izgulni miatta, majdnem minden gyerköcnek van.(amúgy tom a fiúknál gyakori,de nekem lánykám lesz)
2011. okt. 16. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!