Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitenétek értelmezni?!...

Agika0219 kérdése:

Segitenétek értelmezni?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Voltam dokinál...és ezt irta a papiromra:

ST:ép külsö genit. KP. tág vag. ép hámmal fedett portio.CG 3000

rendes nagy,tömött ut. AFV-ben, szabad környezetben.uterusban 5mm petezsák látható.

5. héten voltam.

hiába kérdeztem mi mit jelent nem válaszolt..2. terhességem de az első babábál más szöveg volt azt értettem.

lehet h nem marad meg a baba?


2011. okt. 16. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem monden ok, miért ne maradna meg? Még nem látszik az embrió, egy hét múlva fog. Mikor mész kontrollra?
2011. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2 hét múlva..

csak azért merült fel bennem h baj van..mert a doki olyan bizonytalan volt.

2011. okt. 16. 14:39
 3/5 Kerria ***** válasza:
100%

Genit= vagina

Portio=méhnyak

CG 3000= A 3-mas a méhnyak hosszát jelöli a 0 pedig a zártságot, minél több annál jobb (azt hiszem 000 ez a max)

Ut.=uterus=méh

AVF= améh helyzetét írja le szintén latinul. Ante flexio versio ez a normális helyzete.


Ez alapján már szerintem rendesen ki tudod olvasni, nincs semmi baj a jelek szerint. :)

Boldog babavárást!

2011. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

státusz(állapot): ép külső nemi szervek, közepesen tág hüvely, ép hámmal fedett méhnyak. CG 3000: ez a méhszáj méretét jelöli, teljesen zárt, normál. Rendes, nagy tömött méh, normál állásban, szabad környezetben. méhben 5 mm-es petezsák látható.

nyugi, minden rendben. boldog babavárást, gratulálok kismama! :)

2011. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

most már minden világos:)

2011. okt. 16. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!