Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beleptem a 10. hetbe es kb....

Anna 27 kérdése:

Beleptem a 10. hetbe es kb. most van az az idoszak amikor meg kellett jonnie. Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Tegnap munkaban tul;hajtottam magam,vendeglatozom,es mar tegnap volt pici barnas valadekom.Ma szinten.Nem faj a hasam semmi mas bajom nincs csak ez a barnas valadek.Szerintetek lehet attol,hogy erzekeli meg a testem a menstruaciot vagy mi lehet?szombaton kell menjek az elso nagy kivizsgalasomra ,menjek be elobb?Nagyon aggodom
2011. okt. 17. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem érzékeli a tested, hogy most kellene megjönnie. Szerintem sürgősen állj le a munkával, nehogy bal legyen!

Boldog babavárást!

2011. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhességnél bármilyen vérzés esetén indokolt a soron kívüli orvosi vizit! Semmilyen vérzés nem természetes várandósság alatt. Csak vannak kisebb és vannak nagyobb jelentőségű okok. Én bemennék még ma az orvoshoz.
2011. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem teljesen igaz, hogy a test nem érzékeli azt, hogy most mensinek kellene jönnie, hiszen van aki akár 9 hónapig vérezget, probléma nélkül.( Nagyon ritka, de előfordul.) Vagy teherbeesés után még 2-3 hónapig gyengén , de megjön neki adott időszakban.

Viszont abban egyetértek, hogy bárminemű vérzést terhesség alatt fontosnak kell venni, hiszen nem tudni mi van a háttérben!!

2011. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia menj be az ügyeletre ne várj szombatig!!!Hormonális oka is lehet annak,hogy barnázol akkor pedig kapsz gyógyszert!Ja és pihenés szigorúan!
2011. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!