Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes már apróságokat...

Mikor érdemes már apróságokat megvenni?

Figyelt kérdés
Félek a babonától is :S De már annyira vásárolnék olya holmikat,amikor fiúra és lányra is rálehet adni.Szerintetek?Ti mikor kezdtétek el megvenni a dolgokat?Nekem nagyon jó lenne most elkezdeni,apránként megvenni.
2011. okt. 18. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a 26. héttől kezdtem, akkor már valószínűleg megmarad a baba. Szerettem volna előbb is, de a férjem babonából nem akarta. Akkor már jobb esetben a nemét is tudjátok.
2011. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

7 hónapos kor előtt nem érdemes nekikezdeni szerintem. Akkorra már szinte 100%, hogy komplikáció mentesen megmarad a baba.

Én 7 hónapos koráig csak pénzt rakosgattam félre, és neten "válogattam", ismerkedtem a babás dolgokkal. Aztán már csak megvenni kellett elmenni.


Előbb nem mertem bevállalni, az unokahúgom 6 hónaposan szülte meg a babáját, komplikáció miatt, és sajnos a baba nem maradt életben. Teljesen berendezett babaszoba várta otthon a kislányt, ami aztán a padláson végezte. Nem babonából, inkább csak ezért nem vásároltam.

2011. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

16héttől kezdve folyamatosan vásárolok.

35hkm

2011. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En eloszor a listat tokeletesitettem, kideritettem mibol mennyi kell, mi hasznos, mi nem kell, mi hol olcsobb, mi praktikusabb. Ha vaktaban kezdtem volna vasarolgatni, akkor sokkal tobb felesleges dolgot megvettem volna, mert "olyan cuki".
2011. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkoztam a babonával. Pozi teszt után nem sokkal a turiban kezdtem el vásárolgatni bodykat, rugikat. Most 27hetes vagyok, még mindig van 1-2 dolog ami hiányzik, de már a legfontosabbak megvannak.

Ha úgy érzed vásárolj nyugodtan. Hány hetes vagy?

2011. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
9hetes.
2011. okt. 19. 07:05
 7/12 Atroposz ***** válasza:
Nagyon én sem vettem semmit 20+4 hetesen ,de vannak dolgok amit már kaptam pl kis ágyat ágyneművel, etetőszéket, pár kis ruhát.A babakocsit a párom fogja megvenni ,hagyom hogy ő válasszon , bár annyi kikötésem volt csak multifunkcionálisat 3in1 vehet.A többi dolgokat én akarom megvenni.Szeretném már elkezdeni a bevásárlást ,hogy ne egyszerre kelljen megvenni mindent, de mégis valami vissza fog hogy még hamar van.Főleg ,hogy nem tudom a baba nemét.Anyai ösztönöm szerint fiú lesz,kínai naptár szerint is és ciklus.hu szerint is.Ezért próbálok uniszex dolgokat vásárolni, hátha megcsal az ösztönöm.
2011. okt. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 17. hétben járok, és pont tegnap vettem meg a babakocsit. Eddig még semmi mást nem vettem, ezt is csak azért mert jó árban volt és nagyon tetszett. Sok mindent kapunk, úgyhogy azt hiszem nekem is kéne egy listát írni lassan arról, mi az amit kapunk és mit kell még venni.

2011. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi még semmit sem vettünk neki, mondjuk nálunk az is közrejátszott, hogy amniocentézisen is voltam, így amíg meg nem jött az eredménye, addig nem akartunk semmit sem venni.

Mi most kezdtünk neki a babaszoba kialakításának (festés, beépített bútorok), na ha az majd kész, akkor kezdünk el vásárolni neki mindent, ez kb csak egy hónap múlva, akkor meg már olyan 26 hetes leszek.

Mi ugye tudjuk a nemét tutira, így könnyebb lesz neki megvenni a dolgokat is!


22hkm

2011. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem mar a terhesseg elott volt egypar dolgom, olyan helyen dolgoztam ahol neha babadolgokat adtak ajandekba /uveg, pelus, popsokrem/ es engem se hagytak ki a kolleganok az elosztasnal /tobbieknel vagy gyerek vagy unoka volt/, de jo melyre eltettem a szekrenyben. Aztan a 12hettol kezdtunk vasarolni /de addigra pontosan tudtam hol mit er meg megvenni/, mindig ami akcios volt es megtetszett, igy a vegere szinte minden ruhank megvolt, csak kocsit, kisagyat es kadat kellett vennunk.31hetesen ezeket is beszereztem, es nem banom hogy ilyen koran, mert az egyik ismerosom 32hetes kora ota korhazban van es semmilye sincs /meg egy bodyja sem/, en ki se birnam ha nem en valaszthattam volna
2011. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!