Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen C2111 milyen...

34 hetesen C2111 milyen kilátásaim vannak? Mikor szültetek igy?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
tegnap ugyan ezt a kérdést tettem fel én is 34 hetes vagyok és 2111-es a méhszáj,tegnap tudtam meg.
2011. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük ez engem kicsit megnyugtat,csak annyit tudok a szülésznőtől hogy ki kell húznom még legalább 2 hétig pihenéssel meg magnéziummal,mert addigra elég erős lesz a kis tüdeje és nyugodtabbak lehetünk de lehet tovább is húzni fogom ezt nem lehet előre tudni sajnos.
2011. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező neked mikor derült ki és mit javasolt az orvosod?
2011. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma mondta és nem javasolt semmit csak hogy két hetet még húzzak ki.mult héten C3110 volt,valójában már szülnék ha betöltöm a 36.hetemet,akkor már nem olyan gáz,de félek ez még korai lenne.pihenni nem tudok,van egy két éves nagyon eleven fiam.talán amiatt is tartok itt,nagyon rossz...
2011. okt. 18. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:

A 34 hkm vagyok.

Szerintem kérdezz rá hogy szedjél-e magnéziumot meglepő hogy nem javasolta nekem mint írtam 3*2 kell szednem azt mondta hogy jó lenne ha még nem szülnénk a szülésznő is ezt mondta 2 hét nem sok idő addig meg lehet még szedni magne b6-ot nekem első baba de nem sokat pihentem idáig meg az is közre játszik hogy sokat lépcsőzök mert a konyha lent van most már csak akkor megyek le ha nagyon muszáj anyósom hála Istennek sokat segít.

Próbáld kihúzni még 2 hétig én is ezt teszem bár mint olvastam van aki túl is hordta.


Szurkolok nagyon és jó babavárást meg könnyű szülést!


Üdv.egy "sorstárs" :)

2011. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!