Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe eshetek ha az aktus...

Teherbe eshetek ha az aktus után rögtön feltoltam 3db parmatex tablettát?

Figyelt kérdés
Sajnos meg szivatott a barátom és hát meg esett aminek nem szabadott volna, ezért rögtön utána feltettem két db Parmatex tablettát olyan mélyre ameddig csak lehet egy nőnek.. vártam fele fél órát elmentem irrigálni és irrigálás után újra felnyomtam egyet.. Mennyi az esély rá hogy még így is megessek?
2011. okt. 19. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem eleg keves az eselye bar semmi sem lehetetlen.

De en ugy tudom hogy a pharmatex-et az aktus elott kell felhelyezni, min.10 perccel.

Szoval hogy utana er e valamit nem tudom.

De ha terhes is lennel, az meg ugy sem fog kiderulni most, majd kimarad a kov. menzid akkor tesztelj. Bar szerintem nem leszel terhes.

2011. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
bocsi, kimaradt, "majd ha kimarad "
2011. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Utána már nem ér semmit. 72 órás tabletta, de sürgősen. Legközelebb legyen eszed. Ha nem akarsz gyereket, legyen eszed, vagy ne szexelj. Ennyi.
2011. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen előtte kell én is tudom, csak sajnos úgy volt hogy megszakítás történik, de ez valahogy a partner részéről direkt elmaradt...!! =(
2011. okt. 19. 13:07
 5/16 anonim ***** válasza:

a megszakitasos egyuttlet sem biztos,

a parodnak gratulalok

ha nem akarsz varni elozo jol irta, esemeny utani tabletta, de surgosen

2011. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
utána nem ér semmit ha van sperma ami felmenjen,az már a méhedben van (főleg ha orgazmusod is volt). a tablettával csak a hüvelyed kezeled.
2011. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan, mint amikor elindítanak egy Budapest-Bécs maratont, és aki 5 órával később áll a rajthoz, annak azt mondanák, hogy most gyorsan kapja el azt, aki elsőnek indult...


Amúgy megszakítás mellett is könnyedén teherbe eshetsz.


Miért nem védekeztek rendesen, akkor nem kéne itt hókuszpókuszolni...


Ciklusod hányadik napján vagy? (Első nap, mindig az utolsó vérzés első napja) És hány naponta jön meg?

2011. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jövőhó elején kb 10-éig bezárólag kell megjönnie... kb a közepe fele vagyok..
2011. okt. 19. 13:22
 9/16 anonim ***** válasza:
Na akkor pont beletrafáltatok. Esemény utáni gyorsan! Vagy izgulhatsz még 2-3 hétig, és aztán...
2011. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Remélem a pasit jól fejbe vágtad!Bár véleményem szerint a megszakítás nem védekezés...
2011. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!