Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tényleg van abban...

Szerintetek tényleg van abban valami, hogy ha édeset kívánsz lány babád lesz, ha sósat vagy savanyút akkor fiú?

Figyelt kérdés

Mert én még nem tudom mi lesz annyira kíváncsi vagyok!!

26hkm


2011. okt. 19. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem kívánok semmit nyáron egyszer a dinnyét kívántam meg de azért mert még idén nem ettem,amúgy egész életemben imádtam a kovászos uborkát ez most sem változott rengeteget ettem aztán a sósat is mindig imádtam most is és sosem voltam édesszájú most sem kívánom.Ja és kislány van a pocakomban,és alul középen mozdult meg először a 17.ik héten már akkor koponyavégű volt és fejelgetett ha kényelmetlen volt neki ahogy ültem.Bár a beágyazódási fájdalom mindig a jobb oldalon volt előtte,és most is inkább ott érzi jól magát,mindig azt rugdossa.


Nem hiszek ezekben a babonákban pedig terhességem előtt azt hittem van bennük valami.

34hkm.

2011. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. 1. gyermekem lány lett, most fiút várok. Csokit egyikkel sem bírtam enni, más édesség jöhet/ett. Citromot - bármilyen formában - mindkettővel kívántam/nom.
2011. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!Hát én nem vagyok kívánós szeretem a sósat is édeset is.Egy pár napja a langyos tejre vagyok rákapva!:)
2011. okt. 20. 13:45
 14/16 anonim válasza:
Szerintem meg tényleg van benne valami, mivel én egyáltalán nem voltam édesszájú, de a terhességem elejétől fogva ráálltam a péksütikre, túrórudira, palacsintára, édes gyümölcsökre, és a sós ételek hanyagolva lettek a mai napig, pedig előtte zsák számra ettem a csipszeket, húsos kajákat, stb. 30 hetes kislányos kismama. 
2015. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Drávai Renáta ***** válasza:

Ahány terhesség,annyi féle "jelek". :)

Én már a "tudományra" se nagyon adok,pedig az "igazabb",mint a mendemondák :)

Én jobbára az édeset kívánom-és végig-az elején rengeteg édességet megettem-és 18+2 hetes genetikain lányt mondtak 100%-ra :)

2016. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Drávai Renáta ***** válasza:

ÉDES!!! :)

Hús semmi (!!) -azelőtt egy napot sem bírtam ki nélküle!-vszleg nekem bejött! :)

22+2 hetes kismami-kislánnyal a pociban <3

2016. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!