Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető, hogy a haematómá...

Elképzelhető, hogy a haematómát nem veszik észre?

Figyelt kérdés

12. hétben vagyok és az 5. héttől kezdődően van barnázásom. 2-3 hetenként jelentkezik és 4-5 napig tart. Az első három barnázás egyre sötétebb lett, folyásszerű váladék állagú, mikor is 4.alkalommal újra jelentkezett de már élénk piros vérzés volt, kezdődő menstruációhoz hasonló mennyiségben, állagban. Ismét kórház,ügyelet, 4. alkalommal is megállapították, hogy minden rendben a magzattal. A legutóbbi vérzés óta 5 nap telt el, és ismét vérzek, görcseim megint nincsenek és érzem,hogy jól van a magzat. Viszont most mintha valami tojássárga méretű vérplazma plattyant volna ki belőlem! Arra gondoltam,hogy haematóma, ami szépen fokozatosan kiürül. Eddig kb 7x voltam UH-n és egyszer sem mondták,pedig tudtak a vérzésekről. Természetesen itthon fekszem már 2 hete.

Mit gondoltok,mi ez? Akinek volt hasonló "élménye", megosztaná velem? Kérlek, hogy pozitív történeteket írjatok csak, mert így is nehéz ezt lélekben elhordozni! Köszönöm szépen!


2011. okt. 19. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

-barnázás a 8. héten: sztk és magándoki is hüvelyi uh mind 2 helyen, de nem volt haematóma (ekkor látott előszr doki 7+2-n volt pontosan, 5+3-on teszteltem csak)

- barnázás megint kb másfél hét múlva, 8+5-ön, irány az sztk, kb 2 perc, UH diagnózis: haematóma

ez egy pénteki napon volt, felhívtam amgándokimat is , hétvégére fekvésre parancsolt

-köv hétfőn UH a kórházban, majd 2 hét pihenés és a hameatóma felszívodott

2011. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 8. héten volt bevérzésem, egy hematóma miatt. Felszívódott később, rendben ment minden, most sincs semmi baj a kis lurkóval.
2011. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Azt nem tudom hogy esetleg nálad nem vették-e észre a hematómát, de az biztos hogy nem a babától vérzel ha többször is azt mondták hogy vele minden rendben. Nekem is volt hematóma, de nekem mondták hogy van és feküdjek. Nekem azt mondták vagy felszívódik vagy kiürül. Lehet nálad kiürül. Kaptál vmit vérzésre? Én is a 12.hetet töltöm. Én ráadásul most beteg lettem. Nagyon megfáztam. Mindig van vmi. Fel a fejjel minden rendben lesz.
2011. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Érdekes módon a vérzés azóta nem jelentkezett. Olyan érzésem van mintha tegnap véglegesen eltűnt volna belőlem. Hát úgy legyen! Köszi még egyszer!
2011. okt. 20. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!