Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bízhatok a Gabriel tesztben?...

Bízhatok a Gabriel tesztben? Ma reggel alig láthatóan ott a halvány csík.

Figyelt kérdés

Tegnapra nem vártam. Nem kellene már erősebbnek lennie a csíknak? Hasam egy bő hete fáj, olyasmi mintha mensim lenne, melleim is fájnak. Egyéb tünetem nincs. Itt a diagramom: [link]

Mit gondoljak?


2009. máj. 3. 07:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, a halvány csík is csík! Néhány nap múlva csinálj újra tesztet, gyorsabban és erősebben fog látszani!
2009. máj. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratula, bizos baba van a dologban! Nálam is csak én láttam a csíkot, olyan halvány volt, ma 15+3 napos kismami vagyok!!
2009. máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok és a biztatást is! Nem merem még elhinni, 2 nap múlva csinálok megint tesztet. Nappali fényben jobban látszik, de tényleg nem kellene erősebbnek lennie már ilyenkor?

Minden jót kívánok Nektek!

2009. máj. 3. 08:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratula.Majd két nap múlva erősebb lesz, pláne reggel, az elsőből.Nekem is így volt!Attól függ hány napja késik.Én mindig 4-5 napos késésnél csinálta, és délután, és már akkor igen igen látható volt.23 hetes kismama
2009. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
a mai tesztek nagyon megbizhatok! én is a Gabriel-t vállasztottam amikor felmerült a terhesség gyanuja. a terhességet kimutatta.
2009. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gratulálok! Nyugodtan bízz meg benne. Nekem 5 nap késés után volt pozitív. Biztosan látszott a csík, de még kicsit halványka volt. Én inkább kevesebb folyadékot ittam (gyűjtöttem a pisit:)) és du. csináltam egy másik félét is. Na, azon meg erősebb volt a csík.

Most már 29 hetesek vagyunk.

2009. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is Gabrielt használtam, 3 nap késés után látszott a kis csík és most 11 hetes a kislányom!

Gratula!

2009. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindegyikőtöknek! Nagyon örülök, de egyelőre tartok tőle, hogy mit mutat majd a második...

Köszi a biztatásokat és boldog babavárást/babázást kívánok Mindenkinek!

2009. máj. 3. 10:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ne idegesítsd magad, álpozitív terhességi teszt NINCS! Ha ott a csík, akkor biztosan terhes vagy akármilyen halványka, pihenj sokat és vigyázz magadra, az első pár hétben ez nagyon fontos, hogy jól megkapaszkodjon a picúr!
2009. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem amig a többi teszt negatív volt,addig a gabriel halvány pozitív! :) A lányomnál is 7,5éve és most a pocaklakómnál is az mutatta a megnyugtató csíkocskát! :) Én is csináltam vagy 6 db-ot mert halványka volt,de rá 1 hétre már határozott erős 2 vonalka volt! :)

Boldog babásodást,és vigyázz nagyon magatokra! :)

2009. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!