Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb babakocsi? Ár mindegy, de nem csillagos ég, csak nem akarok ilyen nagy bumszli babakocsit, második gyerek, és inkább legyen kénylemes, praktikus, kicsit.

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Brio, Quinny.Na meg a Concord, de az egy kicsit húzósabb.Egyik sem olyan nagyon pici, de stabilak nagyon.Nekem ezek a favoritok.Személy szerint Briot használunk.
2011. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
arról tudnál linkelni oldalt?nekem a concord tetszik nagyon, de nem akarok elhamarkodottan dönteni
2011. okt. 20. 13:09
 3/12 A kérdező kommentje:

megtaláltam, ez nagyon szép.

jó, szereted nagyon?

2011. okt. 20. 13:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a concoerdra esküszöm!

Na nme egyben vettük meg 270-ért!Először csak a sport részt vettük (95 volt akkot, egy hétre rá 78)Most hogy jön a kistesó, 10000-ert vettünk hozzá mózest (most akciós és pár üzletben még van)És kitaláltam, hogy használtam 10-15-ért veszek horrá egy hordozót)Van új is de az nem jó a vázra!


Szóval akárhogy számolom max 120 ban van!És imádjuk!2. gyerkőccel is ez lesz majd tavasszal!Én nagyon szeretem és nem mellesleg a lányom is!


A kocsiba a gyerekülésünk is concord, azzal is meg vagyok elégedve!

Amúgy most a teszen nagyon sok concord egész szett van, és tartósak, nem nagyon lehet tönkre tenni őket, nézz szét ott, még többet spórolhatsz!


22 hós kislány és 11 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

jajj majdnem egyszerre szülünk:)csak az én kisfiam már 2 és fél éves:)

igen már nézegettem a concordot vaterán, de azért még túl korai lenne megvenni:)mert találtam egyet olcsóbban.

2011. okt. 20. 13:14
 6/12 A kérdező kommentje:
a mózes kosarát lehet használni arra is hogy itthon aludjon benne?amíg nincsenek együtt a tesóval, az első pár hétben?nem akarom ágyat tologatni, de nem értek ezekehez a mózeskosarakhoz....nem volt nekünk anno
2011. okt. 20. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:

A mózest mi is most vettük, csak a pocakbabinak!

Szerintem igen!Egy csomó mindent le lehet róla cipzárazni!Szóval a kupola (vagy mi az ami védi a naptól) azt is le lehet venni!Van neki rácipzárazható teje, de szerintem ha minden leveszel el tud benne aludni!Elég kemény az alja, de a huzat alatt ilyen vékony szivacsbetét szerű valami van benne!De mondjuk én keményen szeretem fektetni a gyerekem!Szóval én már max egy kis lepedőt tszek majd bele!Nekünk Xenon van!Én imádom! a lányomnak vettük (hát ugye kék, de szerintem ez a kék unisex) de remélem most kisfiú jön bele :)



Mondom, én imádom ezt a babakocsit!Először sajnáltam, hogy ennyit adtunk érte....De utána beleszerettem!És megérte az árát!Meg én attól féltem, hogy bővítésnél is majd tök drága lesz!De most ezzel az akcióval jól jártunk a mózessel!Én mondjuk 5-6 hetes voltam mikor a férjemmel hazahozattam a mózest, mert hát most akciós, meg már csak 4 darab van újonnan...Szóval jó előre megvettük! :)


De a teszen én most úgy is láttam, hogy itt is csak a váz+sportot is árulja valaki!Ahhoz veszel egy ilyen 10000*es mózest (ha úgyis sokat lesz benne jobb az új),meg megint a teszen egy hordozót majd!


Szerintem így jönnél ki a legjobban!De bocs a sok ötletért...

2011. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ilyen Brio a miénk.Nagyon szeretem, ahátsó kerekei nagyobbak, és ezt imádom benne, hogy nem olyan kis picikék.Ár-érték arányban szerintem a legjobb a három közül.Tudni meg ugynazt tudja.Itt a belinkelt lapon a hölgyike megmutatja, hogy lehet szétcincálni:)

16 hós a kisfiam, és most 15 hetes kismama vagyok.Mivel a bolt messze van, így még szeretnék hozzá venni egy testvérfellépőt, hogy kisfiam is megpihenhessen, ha elfárad.Szerintem menj be az elefániba, ha Bp.-i vagy, és tölts el egy fél napot, hidd el annyi kell.Mi lehet hogy hiába írjuk le mi, és melyik miért jó, lehet, hogy téged teljesen más szempontok érdekelnek.

Na azért, sok sikert, majd írd meg hogyan döntöttél.

http://www.youtube.com/watch?v=_OrkLt4pyvs

2011. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia!

ezek mind jó kocsik Concordom nekem is volt neo, szerettem:)

most nálam a Maxi Cosi Mura 3-om a favorit mózes ehhez is kell de szuper járgány nem buszozós ahhoz nehéz de pl úgy szét lehet kapni hogy bemegy a Daewo Matizom csomagtartójába!

Első fiamnál nagyon bejött ez a kocsi így most is ilyenem lesz amit még szerettem az A stokke bár jó drága de szuper kocsi nekem egy régebbi modellem volt azt próbáltam ki az ára miatt az is szuper tudom ajánlani:)

sok sikert:) ha Elefániba mész a Kamaraerdeit válaszd ott értenek hozzá és van választék!!

36 hetes kismama

2011. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ebből a sokból nincs amit eladnál?:):)
2011. okt. 20. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!