Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt sajnos missed abortuszom...

Edus83 kérdése:

Volt sajnos missed abortuszom 7hetes voltam, és nem vártuk meg első mensit még csak 4 hét telt el, és szeretkeztünk lehet valami baj?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így voltam, és nem lett belőle semmi baj.Pláne ha használtatok óvszert, de ha nem akkor sem.
2009. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne izgulj nem lesz semmi baj!Nyugodtan szexelj,ha jólesik!Én is igy voltam vele!

Jó szórakozást!

És sajnálom,ami történt!

2009. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm,már féltem majd kapom a nagy letolásokat!!!Egyébként nem védekeztünk:((
2009. máj. 3. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyilván vannak dolgok, amiket te nem veszel észre, egy nőgyógyász meg igen, de saját tapasztalatból mondom, hogy az ember azért érzi menet közben, hogy helyrejöttek-e a dolgok vagy sem. Ha semmi fájdalomm, kellemetlenség nem volt, akkor valószínűleg helyreálltak benned a dolgok. De javaslom, hogy mindenképp menj majd vissza alkalmasint kontrollra, hogy a doki megnézhessem. Ha ő is megerősít, hogy minden rendben, te is nyugodtabb leszel.
2009. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2.válaszoló vagyok:Szoritok,hogy nektek minél előbb összejöjjö,mert nekem azóta se sikerült,nem tudom mi lehet a gond,a doki szerint minden rendben.Pedig már vannak gyerekeim,de szeretnék mégegyet.Különben,aki letolást ir,az biztos apáca vagy prűd vagy nem jó neki az ágyban.Az egészséges élethez hozzátartozik a szex,akár volt ab.,akár más gond van.Sőt visszahozza a jó szex a lelki egyensúlyt is,szerintem!Sok boldogságot nektek!

2009. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nayon kedves vagy:))
2009. máj. 5. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!