Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős gyomorfájdalom?

Erős gyomorfájdalom?

Figyelt kérdés

Egy kis segítség kellene. Nektek van/volt erős gyomorfájdalmatok? Ma egész délután úgy bele-bele nyilall a gyomromba, mintha gyomorszájon rúgtak volna. Egy kis ételtől is begörcsöl. Most is fáj.

Remélem reggelre elmúlik. Ha nem, akkor szerintetek doki, vagy ez normális?


17 hkm


2011. okt. 20. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Nekem is volt sajnos, de 2 Rennie mindig elmulasztotta! Próbáld ki, hátha Neked is ez lesz a "csodaszer". Ja és mielőtt azt mondaná valaki, hogy azért, mert nő a haja vagy, mert hosszú haja lesz a gyereknek, akkor nehogy elhidd, nekem ez panasz kb. hetente előjött és kopasz babám született.

2011. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj meg inni Naturlandos görcsoldó és puffadásgátló teát. Én nagyon gyomorpanaszos voltam terhesség előtt is, és minden gyógyszer kipróbálása után ez volt csak ami segített!És most terhesség során is ha fáj a gyomrom ez ami egyből segít, szemben a gyógyszerekkel.

Nekem azt mondták a gyógyszertárban, hogy terhesen is ihatom, mivel a hatóanyagai alapján a hasfájós kisbabáknak is ugyanilyen összetételű gyógyszert szoktak adni.

2011. okt. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez kínzott engem is, epekőre gondoltam, el is küldtek uh-ra, kiderült ,hogy meg van törve az epebemenetnek a vezetéke,nem egyenes hanem derékszögű ezért a máj és az epe együttes munkája nem olyan egyszerű, fájdalommal járhat kajálás után vagy emésztés során.Előtte védőnő és doki is mondta, hogy terhesség alatt lehet epeprobléma stb, de én egyáltalán nem nyugodtam meg és kiköveteltem a beutalót hasi uh-ra. 19 hetes.
2011. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Most valamivel jobb, de nem az igazi, és ált. estére jönnek elő a panaszaim. Valamelyik csodaszert már ma beszerzem, remélem nekem is segíteni fog. Ha nem javul, akkor holnap megyek vele az ügyeletre.


Ha bárkinek egyéb javaslata van, írjon! Köszönöm!

2011. okt. 21. 10:03
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Miután kiderült a problémád mit javasoltak rá? Szülés után visszaáll eredeti formájára?

2011. okt. 21. 10:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mondták, hogy fél tenyérnyit ehetek egyszerre és nagyon sokáig rágjam:SS nem vigasztaltak, hogy elmúlik szülés után, majd kíváncsi leszek rá.Viszont azt mondták, hogy sok embernek van ilyen, nem is tudnak róla addig amíg nem lesznek terhesek, és ahogy halad előre a terhességük ezek a tünetek egyre jobban felerősödnek.
2011. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, és jobbulást kívánok!
2011. okt. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!