Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek van fogadott orvosa,...

Akinek van fogadott orvosa, és a magánrendelésébe jár. Az afp. Vizsgálat vagy az ultrahang abban a kórházban kell megcsinálni ahol az orvos szülész is, azért is kell fizetnie vagy azért nem? Csak a magánrendelésért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia én csak a 19-ik héttől fogadtam fel az orvost szerintem előtte fölösleges azóta minden ultrahangot ő csinál,most már hetente járok hozzá a 32.héttől de a kórházi rendelésére hív(volt egy kis komplikáció) és még nem fizettem neki,.

Most megyek hétfőn és oda adom azt az összeget amit előtte adtam amikor havonta jártam.

A 36.ik héttől úgy is csak Nst-re megyek azt meg a szülésznőm fogja csinálni.


üdv 34hkm

2011. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én magándokihoz járok az eleje óta, ő adja a beutalókat vérvételre, uh-ra is. De most pl. az asszisztens mondta, hogy cukorterhelésre mehetek akár másik sztk-ba is, ami közelebb van.

Nekem eddig csak a magánrendelésért kellett fizetnem, szóval ha az sztk-ba mentem uh-ra, vagy vérvételre eddig még nem fizettem!

Hozzáteszem, hogy bp-n lakok, de nincs itt bejelentett címem!


22hkm

2011. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Magán dokim van eddig minden UH ő csinált sőt a DANW-Kór tesztre a vérvételt is ő vette le.Minden más beutalót vérvétel terheléses cukor a védőnő adta.

Vérvételért AFP-ért nem kell fizetni.

2011. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja most vagyok 31 hetes
2011. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sem akartam még orvost fogadni, de muszáj volt. A Sotén dobáltak össze-vissza. Meguntam, és fogadtam egy orvost. Jövőhéten a kórházba kell mennem vérvételre, és nem tudtam hogy fizetnem kell vagy sem.
2011. okt. 21. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!