Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kistarcsán szült már? Mit...

Kistarcsán szült már? Mit tapasztaltatok? Látogatok bejöhetnek a szobába? MEGTANITJÁK A SZOPTATÁST?

Figyelt kérdés
Október 28.-ra vagyok kiírva.Nincs fogadott dokim kezdek parázni.
2011. okt. 21. 16:17
 1/3 anonim válasza:
SZia, én 2009-ben szültem ott és idén novemberben fogok megint. Látogatók nem mehetnek be a szobákba, de bármikor ki lehet menni hozzájuk az előtérbe a babával együtt. Én jártam előzőleg a kórházban tartott szülésfelkészítő tanfolyamra, szerintem nagyon hasznos volt. A szoptatásban segítenek, ha kéred! Nekem nagyon pozitív élményként maradt meg mind a szülésem, mind pedig a kórházban töltött idő! Remélem Neked is hasonló jó tapasztalataid lesznek!
2011. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megnyugtadtál egy picit! Neked is könnyű szülést kívánok!
2011. okt. 21. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:

2009ben én is ott szültem és dec végén megint ott fogok, ha nem előbb, harmadik babám.

Én alapítványiban voltam, mert a közös szobák zajosak, kint van a mosdó a folyosón...de az alapítványiban ketten voltunk, nyugiban és mindenki kedves volt bár a dokik, akik viziteltek, annyira futószalagon dolgoztak, hogy nekem pl. nem nézték meg, hogy kell-e kapjak anti-D-t, vhogy elmulasztották...

A babám nyelvét két naposan vágták csak fel, hiába szóltam azonnal, hogy rág, nem szopik rendesen és le van nője, ledorongoltak, hogy mi vagyok én, orvos? Két nap múlva elvitték, megcsinálták és utána már ment a szoptatás.

Figyelni kell és kitartani amellett, amit úgy hiszel, hogy igaz, mert tévedhetnek itt is, mint akármelyik más intézményben. Nekem sem volt dokim, a varratot nem szedték ki 4. napon sem, azt mondták, majd ha ráér vki, addig üljek le...hát eljöttem...és köv héten a helyi nődoki szedte ki sírógörcseim közepette...

2011. okt. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!