Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Málnalevél teát hol lehet...

Málnalevél teát hol lehet venni, mennyibe kerül, és mik a tapasztalataid róla?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden patikában lehet kapni. Kb.400-500 Ft körül van, ha jól emlékszem. Folyadékbevitelnek jó, de nálam nem volt semmi hatás.
2011. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rettenetes íze van. :-(

Nem tudom, mennyire használ, mert képtelen voltam inni. Maradtam a homeopátiás bogyóknál, nekem azok is bejöttek és legalább nincs rossz ízük.

2011. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szerettem az ízét, napi 5-6 dl-t ittam meg belőle, mellé szedtem homeopátiás bogyókat is.

Én fájás gyengeség miatt 3,5 óra alatt szültem meg. Vajúdással, kitolással mindennel együtt véve. Ha nem lett volna fájásgyengeség 2 óra alatt kint lett volna a baba, azt mondta a dokim.

Hogy ezektől vagy ezek nélkül sikerült az már soha nem derül ki. A második babánál is szedni-inni fogom.

2011. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!