Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinált már valaki polyciszta...

Konima kérdése:

Csinált már valaki polyciszta mellett + tesztet?

Figyelt kérdés
1 éve kiderült,hogy polycisztáim vannak.Kaptam rá cipromix fogamzásgátlót,majd augusztusban abba hagytam a szedését,mert ugy döntöttünk,hajrá!hétfőn csináltam egy pozitív tesztet,de még korai volt az UH.Majd nov. 3-án kell mennem..Nagyon reménykedem,hogy tényleg baba van és nem csak a cisztát miatt lett jó a teszt.
2011. okt. 22. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

ha arra gondolsz, hogy PCOS-d van (polycista-s ovarium sydroma), akkor had biztassalak, nekem is az van, én is fogigátlót szedtem és az abbahagyása után lettem babás (nem azonnal) immár másodszor. Gratulálok neked. Boldog babavárást. Itt sok hasonló történetet olvasni - szerencsére.


15 hós kislány és egy 19 hetes pocaklakó anyukája

2011. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szintén pco-s vagyok, második babám várom.

első spontán fogant második closty segitségével.

drukkolok!:)

2011. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek
2011. okt. 24. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!