Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 myomám van . Ha teherbe...

Melutothné kérdése:

2 myomám van . Ha teherbe esek ki tudnám hordani? Vagy veszéjes lehet hogy meg se marad a baba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Férjem Unokanővérének két gyermeke született úgy,hogy volt miómája. Az első terhessége alatt derült ki,született egy makk egészséges majdnem 4,5 kg-os babája. A második babánál viszont elég nagyra nőtt a myoma,szegénynek akkora pocija volt,mint aki ikreket vár,de a második csajszi is egészségesen született. Azóta 7 és 4 évesek.

2011. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen miómád van, mert van ami mellett a terhesség kihordása nem okoz semmilyen problémát. Nekem intramurális, 5 cm-es miómám volt ami tovább nőt ahogy teherbe estem, és el is vetéltem. Azóta megvolt a műtétem és most újra terhes vagyok, egyelőre minden rendben. Szerintem nőgyógyásszal konzultálj, bár nekem is fele azt mondta nem gáz ha marad, másik fele meg már akkor mondta a műtétet, nem lettünk okosabbak. Most tutti először a műtétet vállalnám be mint a terhességet, de mondom, ez attól függ milyen myomád van.
2011. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokak

Gratulálok a babához .Megkérlek megadnád a dokid nevét akinél voltál és hol rendel köszi szépen

2011. okt. 25. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
dr. Máté Szabolcs, és az I-es női klinikán rendel. Magánrendelője pedig az Erzsébet krt. 51-ben van, Made 4 You
2011. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. okt. 27. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!