Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A jobb oldalamon a bordám...

A jobb oldalamon a bordám alatt olyan fura érzésem van, mintha megütöttem volna. Nektek nem volt ilyen?

Figyelt kérdés
Pl. ha sokat megyek vagy állok!Nem olyan durva, hogy fájna, inkább így húzódik.Mitől lehet?Úgy tudom ezen az oldalon van a hasnyálmirigy és az epe!18hetes kismama vagyok.
2011. okt. 25. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is néha pont ugyanez a fájdalom jelentkezik. Azt nem tudom mitől van, de én arra gondoltam eddig, hogy améhem ahogy egyre megy felljebb úgy nyomja.., de lehet nem logikus amit gondolok, mert akkor talán a másik felén is kellene, hogy fájjon. Szóval, csak annyit tudok segíteni, hogy nem vagy egyedűl.

31hkm

2011. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál:)mára már enyhült,de ritkán még érzem.Remélem csak egy olyan tünet ez is, mint a gyakori vizelési inger.Mindenesetre ha megyek gondozásra megemlítem a dokinak!Köszi még egyszer, Boldog Babavárást és sok egészséget neked:)
2011. okt. 30. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!