Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pici,8 hetes terhes vagyok és...

Pici,8 hetes terhes vagyok és barnás, kocsonyás váladékozásom van, forduljak dokihoz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

HA mostanában kellene megjönni, akkor azt mondják nem vészes.

Nem írtad mennyi ez a váladék, mióta tart... Ezek fontosak.

Ha nem múlik el 1-2napon belül menj azonnal dokihoz.

Görcseid nincsenek?

2011. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen még ma! Ha nincs rendelés akkor ügyelet! Nekem is volt pont ugyanennyi idős terhesen!

2011. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Semmit nem érzek, nincsenek görcsök, vagy fájdalom, csak ma tapasztaltam először ezt a furcsa színű és állagú váladékozást.

Nem, nem most lenne az ideje, hogy megjöjjön.

2011. okt. 26. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első 12 hétben ezzel a gonddal feltétlenül el menni, mert ilyenkor ha probléma is lenne, akkor is megmenthető a terhesség. Én szaladnék.


Én is elkezdtem barnázni a 6. héten, azonnal kaptam gyógyszert, amit a 12. hétig szednem kellett. Lehet, hogy Nálad semmi gond, de én nem kockáztatnék.


Minden jót!

2011. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek! Ne kockáztass! Nekem se voltak görcseim! De rohantam a kórházba!

Egy gyönyörű 2 éves és egy 28 hetes magzat anyukája

2011. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem klassz orvosom van (szerinte mi magyarok ezt túlzásba visszük, a svédeknél még erős vérzéssel is hazaküldik az embert--> és nálunk magasabb a vetélés még így is) és igen nem szabad vérezgetni, de nem szabad vészmadárnak sem lenni.

Én már nem is megyek be vele. Nospa, magne B6, magnerot...

2011. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én sem rohannék feltétlenül orvoshoz, de persze azért aggódom is, ezért írtam ki a kérdést és voltam/vagyok kíváncsi a véleményeitekre.
2011. okt. 26. 16:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost, vagy a védőnőd, ha már van. Én így tennék. Ha meg nem tudnám őket elérni, bemennék.
2011. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát doki. Vagy ügyelet nekem is volt de 5 hetesen és 8. hétre elmúlt és nem csinálhattam volna semmit 12 hétig de ez egy 2 és fél éves gyerek mellett lehetetlen. Nem kaptam gyógyszert sem kúpot de azóta is folyton megvizsgálom a bugyimat mikor wc-n vagyok.
2011. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is 8hetesen rohantam az ügyeletre, írt fel Duphaston gyógyszert meg a Rutascorbint kell még a mai napig is szednem. A barnázásom pedig egy hét után rendbe jött. Szerintem nézesd meg magad, és így legalább megnyugszol, hogy minden rendben van. 11hkm
2011. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!