Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájás a terhesség elején?...

Derékfájás a terhesség elején? Kinek mikor jelentkezett?

Figyelt kérdés
Én azt hittem ez csak növekvő pocaknál okoz majd problémát.Nekem kb. 1 hete le akar szakadni a derekam. Különösen ha hanyat fekszem és utána felkelek.
2011. okt. 27. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát nekem csak a szulés elott pár héttel jelentezetta derék fájás egészen a szulésig.
2011. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem már a 6. héttől fájt. Egyre rosszabb. :( pedig világéletemben rendszeresen sportoltam, és arányos a testalkatom is. :S

dokinak mondtam, az lerázott, hogy ilyen idős terhesen még biztos nem a terhességtől fáj, pedig mi mástól. :/

de anyukámnak és tesómnak is ugyan így volt azt mondták, úgyhogy lehet benne valami genetika is.... :S

20 hkm.

2011. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is fura, hogy ilyen korán. De előtte soha nem volt vele gondom, ezért gondolom, hogy a terhességnek köze van hozzá. Tegnap lefeküdtem 10 percre a tv elé (hanyat) és alig bírtam elindulni. Eddig elmúlt gyorsan, de ma már szinte egész nap éreztem :S
2011. okt. 27. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! Igen, nekem is olyan, főleg este jön elő, vagy amiko rmár sokat megyek, mászkálok, teszek-veszek vagy csal ácsorgok. Este pedig ha megpihen van hogy a párom lök fel a vízszintesből, különben elindulni sem tudnék. Aztán az első pár lépés kegyetlen és utána kicsit "bejáratódik", Ilynekor azt mondja a párom, hogy Nagyanyó vagyok! :D de kedves.... de a kérdésedre válaszolva, a terhességgel jár. valakinek (pl. nekünk) ilyen már korán. boldog és problémamenetes babavárást! ;)
2011. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első babámnál csak a vége felé fájt, de most, a másodiknál már hetek óta, pedig még csak 13 hetes vagyok... :(
2011. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én 7 hetes vagyok de néha nekem is szokott fájni főleg ha az ágyból ki kell kellni ..
2012. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most járok a 6. hétben (6+3), és múlt héten kezdődött a kellemetlen érzés. Eddig csak üléskor éreztem (egyetemre járok, jó sokat kell ott ülni), de most pl fekvés közben is érzem..
2012. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

11 hetes leszek pár nap múlva...

2 hete kb nekem is fáj a derekam.. :)

2016. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!