Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez az iszonyatos, kínzó...

Ez az iszonyatos, kínzó altesti csontfájdalom most már a terhesség végéig ki fog tartani?

Figyelt kérdés

Egyáltalán normális ez?


Már a második babánkat várom,mégis le vagyok döbbenve. Most vagyok 28 hetes. Kb egy hete kezdődött,hogy elsősorban pár alsó csigolyám és a farkocsontom fájni kezdett, aztán már a csípő csontok is meg gyakorlatilag az egész medencém.

NEM úgy, mint amikor a baba feszíti szét, ismerem azt az érzést.


z is elsősorban éjjel, amikor fekszem az oldalaimon, vagy nappal ha sokat ülök, utána fáj. De olyan erősen,hoyg néha nem tudok kiegyenesedni, éjjel pedig felkelek a fájdalomra.


Mi lett a csontjaimmal?

Most már mind a 12 hetemet így kell átvészelnem?

Az első terhességnél ilyen jellegű fájdalmam nem volt, csak azt éreztem nagyon amikor a baba beilleszkedett, akkor a belső szeméremcsontok feszítettek nagyon. De ez most nem ott fáj.


2011. okt. 27. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én belinkelem neked ezt a kérdést tegnap válaszoltam rá egy kicsit "tudományossá" sikerült remélem segít neked is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. okt. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
szia ! én is másodikat várom és olyan 23-24 -hetesen kezdődött! elsőnél én sem éreztem hasonlót! altesti csontfájdalom - én biciklis fájdalomnak hívom :) néha még ropog is ha oldalt fordulok az ágyban... sok ülés és fekvés után sokkal rosszabb!!! most 33-34 hetes vagyok! és egyre rosszabb! nem elkeseríteni akarlak de én már totál kivagyok ettől az érzéstől! pedig annyira vártam ezt a terhességet mert az előző olyan jó volt!
2011. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jó régi kérdés, de ha én is megtaláltam, talán más is. Nekem baba nélkül szokott lenni ilyen érzésem, ugyanilyen mozgásra adok ki ilyen hangokat, én csontkováccsal szoktam visszaroppantani időnként, évente nagyjából elég. Az én csontkovácsom a terhes feleségét is kezelte, pont az ilyen fájdalmakat szüntette meg.
2013. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!