Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen látszik látszott...

16 hetesen látszik látszott rajtatok hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
A lányommal már akkora hasam volt ekkorra hogy le sem tagadhattam most meg semmi. ma voltam AFP-n és a 12 heteseknek volt ekkora hasuk mint nekem. A gyerek szépen fejlődik. Ja és még 1 kérdés azt mondta ma a doki hogy ilyenkor még nem lehet a baba nemét megmondani mert még nem szálltak le a herék.
2011. okt. 28. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már látszott:)
2011. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első babánál, kb 20 hetesen kezdett látszani igazán a pocak, most a másodikkal vagyok 15 hetes és sokan 20-24 hetesnek gondolnak, még a védőnő is azt mondta kinézek kb. 5-6 hónaposnak. Nem tudom nálam így alakult. Nem lehet, hogy fogytál a hasadról és azért látszik kisebbnek? Én felszedtem az első baba után pocakra kicsit, szerintem azért is néznek több hetesnek, mint amennyi vagyok.
2011. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen látszott. Nálunk már 12 hetesen megmondta, hogy fiú, mert az UH-on mindig a fügyijét dugta oda.
2011. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mikor kezdett nőni, az első mondata mindig ez volt a dokinak: "Úr Isten mekkora fütyije van ennek a gyereknek!" :D
2011. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. :))))

A mi fiúnk is azonnal beterpesztett 14 hetesen a 4D-n.

A második pocaklakónk meg olyan szégyenlős, hogy az arcát is eltakarja.

De, hogy a kérdésre is válaszoljak. Első babával még 25 hetesen sokan nem vették észre, ha szemben álltak velem. Most meg már a 8-10. héten egyértelmű pocim volt, már akkora, mint az első babával a 28. hét körül. Most 16 hetes vagyok. Kb. 4-5 hetesen már kismamanacit kellett hordanom, az elsővel 16-18 hetesen vettem terhesnacit.

2011. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes vagyok és ha kabát van rajtam még most sem mondják meg egyértelműen. Kb 22-24 hétig egyáltalán nem is látszott, ja és persze nálam is szépen fejlődött korának megfelelőek voltak a méretei, csak úgy fekszik, hogy nem kifelé tolja magát:)
2011. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hetesen mentem a védőnőhöz kiskönyvet csináltatni,jól elbeszélgettem egy ismerős kismamával és egyszer csak azt vettem észre hogy mindenkit elém vett a védőnő,szóltam neki hogy miért jöttem és csak nézett nagyot mert azt hitte csak beszélgetni mentem oda.Most 23 hetes vagyok de még senki nem vette észre rajtam,sőt ha mondom nem is hiszik el.Nekem is azt mondták a 12 hetesen hogy még nem lehet megmondani,17 hetesen mondták meg először.
2011. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 chococa_aath ***** válasza:
nekem 25hetesen kezdett el látszódni a hasam...
2011. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. okt. 29. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!