Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi lehet még szülésig?...

Mennyi lehet még szülésig? Egyre kevesebbet mocorog a baba, minden nap görcsölgetek, fáj a derekam, hányingerem van, nyűgös vagyok, eddig székrekedésem volt, de most pár napja naponta többször is megyek a wcre.

Figyelt kérdés
Egy hete még totál zárt voltam, és kb. egy hete iszom a málnalevél teát. 36. hétben vagyunk.
2009. máj. 5. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet tudni. Én anno egy hétfői napon a 40. hétben mentem ctg-re és utána megvizsgált a dokim. Mondta, hogy ebből azon a héten még nem lesz szülés. Na másnap már a szülészeten voltam, mert elfolyt a magzatvíz. Szóval teljesen kiszámíthatatlan. Sajnos a tüneteid már csak a szüléssel múlnak el, én is így voltam az utolsó 2-3 hétben.
2009. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én a szülés előtti napon nagyon nyűgös és fáradt voltam, legszívesebben csak aludtam volna és folyamatosan a sírás kerülgetett. Éjszaka egyre jobban fájt a derekam és egyre gyakrabban görcsöltem, reggel pedig zuhanyozás után elment a nyákdugóm. Ekkor már öt perces fájásaim voltak így elindultam a kórházba. Délután négykor született meg a kisfiam. Egyébként 36. héttől én is ittam a málnalevél teát és 38 hetesen szültem.


Üdv

2009. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pár ilyen napom 36 hét eleje körül. Aztán most már vagy 10 napja hogy minden elmúlt, újra székrekedés... Lehetnek a frontok is, meg jönnek-mennek a hormonok ilyenkor is gondolom.
2009. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!