Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés elött feltétlen kell...

Szülés elött feltétlen kell hogy kicsit rosszul érezzük magunkat? Nincs olyan hogy csak úgy egyik pillanatról a másikra jön?

Figyelt kérdés
nekem elsövel két nappal elötte nehéz volt ülni és szurt a hasam,meg fájt.most semmi érzésem nincs.
2011. okt. 31. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem voltak különösebb fájdalmak a szülés előtti napokon. Csak a szokásos keményedések,de azok sokkal korábban is voltak. Nálam éjjel fájásokkal kezdődött,majd délután megszültem,de előző nap még erre nem gondoltam :)
2011. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi bajom az ég világon. Terminustúllépés miatt befektettek, de délután még megszöktem a kórházból rövidnadrágot venni meg pizzázni az Urammal. Este 8-kor jöttek rám a fájások, rögtön 5-percesek, hasmenés, nyákdugó el, aztán délelőtt meg is született a fiam.
2011. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én délelőtt még főztem, pakolásztam, délután bevásároltam. Kora este kezdődtek a fájások és másnap hajnalban született meg a bébi. Szóval nálam semmi előjele nem volt.
2011. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én délben még a dokimnál voltam, a 37. hetet kezdtem éppen, mondtam neki, hogy fájdogál a derekam, de azt mondta, hogy ezek biztos csak jóslófájások. A vérnyomásom viszont magas volt, ezért beutalt a kórházba. Negyed ötkor már a kezemben volt a fiam.
2011. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!