Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszakitásos védekezés....

Megszakitásos védekezés. Tehát nem bennetek ment el a párotok de mégis teherbe estetek ugye bár az előváladéktól volt iylen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 21:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:S Ez 31-én történt mikor csináljak tesztet leghamarabb? 9-10 kell majd megjönnie.Ha megjönn akkor is csináljak? És ha nem jön meg akkor hány napra rá csináljak?Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 2. 15:08
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Igen, nekem is itt a pocakban a kis "baleset". :-) De nem bánjuk, már amúgy is terveztük, hogy jöhet a kistesó. Most vagyok 12 hetes.
2011. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
15:08-as De neked is ugy történt h majdnem elment szol vagy kivette és ugy könnyitett magán? Tehát,hogy nem beléd élvezett hanem máshova.
2011. nov. 2. 15:10
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
15.08-as vagyok. Igen, nem élvezett belém, csak addig volt bennem, amíg érezte, hogy lassan közelít, akkor kivette, kint elélvezett. Mi is meglepődtünk, hogy ilyen termékenyek vagyunk, de aztán már nagyon örültünk a kis jövevénynek. :-)
2011. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Atroposz ***** válasza:
87%
Én utálom a gumit mert egyszerűen nem érezem semmit szex közben ezért gyógyszereztem. Volt ugyan, hogy megszakításossal csináltuk 1x 2x de utána állandóan rettegtem a következményektől.
2011. nov. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

Így lett terhes vele édesanyám 17 évesen, de azóta (24 éve) ugyanúgy védekezik és nem lett újra terhes. Én 2 éve vagyok a párommal és mi is ezt a módszert választottuk és még én sem lettem terhes. Igaz, hogy ha nálunk besikerülne a baba, akkor örülnénk neki az első sokk után, de nem tervezzük még egy ideig.:)

Másik, hogy mikor a nőgyógyászomhoz először mentem, megkérdezte, hogy védekezünk-e és én azt mondtam, hogy ha a megszakításos módszer annak számít, akkor igen és azt mondta, hogy annak számít. Valahogy én is annak gondolom mivel sokszor hallottam már, hogy óvszer vagy gyógyszer, sőt spirál mellett lett terhes valaki, úgyhogy mindegyikben van rizikó. Amíg nem a hüvelyemben élvez el a párom, addig tettünk valamelyest ellene, hogy teherbe essek. Persze ez is rizikós, de úgy gondolom, hogy akik még nem szeretnének babát, annak az a legbiztosabb módszer, ha nem szexel.:)

2011. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
4 éve így védekezünk egyszer sem estem teherbe. Utolsó pillanatban szokta kivenni. A párom volt feleségével is igy védekeztek kb 8-9 évig és nem lett gyerek. A megszakitásos módszer is védekezés, és egyik sem 100% tökmindegy melyiket válassza az ember, ha nagyon termékeny valaki igy is ugy is teherbe esik.
2011. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
huhh most egy kicsit megnyugodtam köszönöm:)
2011. nov. 5. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!