Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még itt olyan kismama aki...

Van még itt olyan kismama aki túlhordja a babáját? 40+5KM vagyok, holnap kell bemennem a korházba. Mi a tapasztalat bent tartanak, meginditják a szülést?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Salgótarjáni vagyok. Tavaly augusztusban szültem. Itt az (volt?) a szabály, hogy betöltött terminusnál befektetnek. Naponta NST, kétnaponta amnioszkópia. Ha minden rendben, megvárják a betöltött 41 hetet.

Viszont van olyan kórház, ahol elég 2 naponta NST-re menni, és hagyják betölteni a 42 hetet.

Tehát, ha mindent rendben találnak, nem biztos, hogy bent tartanak... Fel a fejjel!

Könnyű szülést és egészséges Babát!

2011. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 40. héttől naponta nst de nem kellett befeküdni. 40+4 napon éreztem kicsi fájásokat gyengék voltak ugyan de rendszeresek. Amúgy is nst-re vártak de akkor már nem engedtek haza, 2 ujjnyi voltam, egyből beöntés, aztán szülőszoba. addigra viszont elmúlt ez a gyenge fájás is, és kaptam oxit. Utána egy óra alatt született meg a fiam de az nagyon durva volt.
2011. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

nem szultel még meg? en ma 40+1 vagyok, de eleg ehezen viselem hogy tulhordom. Hetfon voltam dokinal, meg holnap megyek és ha nem lesz semmi se akkor hétfon fekszunk be. Azt még nem tudom mikor fognak inditani, talan szerdan, mert a doki szerdan szolgal

2011. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor és hogy szültetek?miért hordtátok tul?
2023. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!