Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangon nektek adtak...

Ultrahangon nektek adtak ingyen képet?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam hogy az első uh- on kapott valaki képet ingyen. Még semmit se kaptam most megyek majd a 3. uh- ra a 18 hetesre. Nyíregyházára. Ott hogy működik ez mert én már a 18 hetesről szeretnék képet minyibe kerülhet?
2011. nov. 2. 17:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az tuti hogy most fogok kérni:-)
2011. nov. 2. 20:04
 12/16 anonim ***** válasza:

Budapest, XXII. kerület


Hogyha szépen kérek, akkor szoktam kapni, és nem kell fizetni.

2011. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Győrben fizetős, 500,-Ft. Ha nincs befizetett csekked, akkor nem adnak képet,akkor sem, ha megígéred, hogy azonnal befizeted és visszajössz bemutatni a csekket.
2011. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom, de erre már nem telik ingyenesen az oly gazdag és szélesen igénybevehető Magyar szociális osztásból


nem is értem , hogy képzelik ezt pedig, felháborító, szerintem ,,ingyen,, kellene adni a 4 D-seket is.


ui.: ingyen semmi sincs, az a kép amit ,,ingyen,, adtak az is az adófizetők pénzéből van :)

2011. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Felénk ki van írva az UH ajtajára a tarifa. Ha jól emlékszem 2D-s 500-.Ft, 3D-s 1000.-Ft. Ennek ellenére kérés nélkül mindig kapok képet a picikémről és nem kell érte fizetnem :)
2011. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én magánorvoshoz járok Gyöngyösre, kérdezés nélkül adott képet az 1 vizsgálatkor. Rákszűrést is csinált 6000 kért, lehet benne volt a fénykép ára is.
2011. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!