Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzett ilyet, míg...

Más is érzett ilyet, míg terhes volt?

Figyelt kérdés
36. hétben járok, ikreket várok. Pár napja kicsit el vagyok keseredve, hogy hogy fogom tudni beosztani az időmet? Sikerülni fog-e 2 baba ellátása, a férjemre marad-e majd időm? Eddig nem aggódtam ezeken, de pár napja csak ezek körül kattog az agyam... Tegnap este már sírtam is a férjemnek, aki próbált vigasztalni, de nem sikerült neki, pedig annyira kedves, minden kívánságomat lesi. Olyan hülyén érzem magam :(
2011. nov. 3. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, én is 36 hetes vagyok a tesóval.Számomra is rémisztő hogy bármikor itt lehet még egy gyerek és ilyenkor frászt kapok.De annyira elegem van már a terhességből hogy emiatt várom. Menni fognak a dolgok,ne aggódj,ha itt lesznek sodródsz a napokkal.
2011. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van! Az eleje nehéz, de utána valóban telnek a napok egymás után, és egyszercsak azon kapod magad, hogy hú már fél évesek és minden megy mint a karikacsapás!:)
2011. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!