Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen felfázás?

29 hetesen felfázás?

Figyelt kérdés
kedden leültünk a buszmegállóba és ma nagyon elkezdett fájni mindenem a hasam, derekam, forgóm, ez felfázás lehet vagy esetleg valami más?
2011. nov. 3. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy felfázás,szerintem várd meg a holnapot és ha pisilni is sűrűn mész,akkor keresd fel a dokidat,és majd ő ír fel valamit.
2011. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kétesélyes a dolog. Egyrészt simán fel is fázhattál, másrészt a babák ilyenkor még forgolódhatnak, és ha esetleg úgy fekszenek, úgy fordulnak, akkor fájhat tőle a hasad, derekad, mindened.

Nekem mikor befordult, majd szétesett a hasam, fájt az össze pocikám odalent.

2011. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

össze pocikám...bocsi elírtam!!!

összes porcikámat akartam írni :)

2011. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem járok sürübben pisilni..de ha nem felfázás akkor mi lehet?
2011. nov. 3. 20:48
 5/7 A kérdező kommentje:
:)hát igen de azért még 29 hetesen ne forduljon be:)
2011. nov. 4. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért ne fordulhatna be? Ez nem beilleszkedés a szülőcsatornába, csupán befordulás fejjel lefelé. Az normális dolog, az a természetes. Valakinek már az elejétől fejvégű a baba, ez nem baj, hanem tök jó. Jobb mint az utolsó percben izgulni, hogy te szent ég még mindig faros a baba...

S ha mozog, mivel már nagy ilyenkor, simán tud hasonló fájdalmakat okozni, mint amiket írtál.

2011. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah akkor félreérttem bocsika, amugy fejvégü igen!
2011. nov. 4. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!