Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandoan letört vagyok...

Állandoan letört vagyok szomorú, és egyre jobban izgulok hogy meglessz a babó és ne legyen semmi komplikáció. Nem tudok relaxálni se ellazitani magam! Állandóan nyugtalan vagyok. Remélem nem ártok a babómnak! Valaki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
34 hetes kismami
2009. máj. 7. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mitől félsz?Miért lenne komplikáció!?Dehogy lesz!Bemész a kórházba, a dokid levezeti a szülést és odateszi a hasadra a kisbabádat, aki a legcukibb lesz a világon.Az hogy most változik a hangulatod teljesen normális, mégis csak 6 hét és itt lesz a baba!Én például tiszta idegbeteg voltam, annyira nehéz volt már a vége.De mikor először megfogtam a fiam, csak zokogtam!
2009. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen orvosom! Már nem fogadott!Kösszönöm a nyugtatást! Már énis ugy szeretném a kezemben tartani...:)
2009. máj. 7. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell elkeseredni minden rendben lesz! Rajtam is úrrá lesz néha az aggodalom, a pici miatt is, meg a dokim miatt is, nem is tudom, hogy felfogadjam-e, ha nem fogadom fel kiadja-e az orvosi igazolást a tgyás-hoz, milyen lesz a szülés, milyen lesz a pici stb... Normális, hogy foglalkoztat, hiszen egyre közelebb vagy ahhoz, hogy a karjaidban tartsd. De ne vidd túlzásba, minimális aggodalom az normális. Hallgass zenét, olvass könyvet, sétálj, pihenj... nyugi! 35 hetes
2009. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is pont így vagyok, bár még most vagyok túl a felén, szóval van még időm, de már nagyon várom a pici fiam megszületését!Rám is rám szokott törni az aggodalom, pláne hogy itthon vagyok és feküdnöm kell sokat.Ilyenkor meg ugye agyal az ember, és rosszak is az eszébe jutnak.Én mondjuk csak attól félek hogy nehogy be kelljen valamiért feküdni a kórházba, mert az nehezen bírnám.Pedig mindig itt lebeg a fejem fölött.Jajj én már mindent megadnék hogy ott tarthassak mint te, mert neked már csak pár hét van hátra, és ha netán nemsoká meg is szülnél, már biztos nem lenne semmi baj, ez nyugtasson.Nem vagy egyedül ne aggódj.
2009. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Addig pihenjetek, foglalkozzatok magatokkal amíg a kis pocaklakó meg nem érkezik. Én is így gondolkoztam 34-36 hetesen, aztán meg úgy, hogy pihenhettem volna. :)

Nekem kettő van. Higgyétek el, nem könnyű utána még hajat mosni se, meg fürödni, meg boltba menni, fodrászhoz stb...

Még most menjetek moziba, mert 1-2 évig biztos nem fogtok. :)

Jó babavárást mindenkinek!

2009. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!