Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a szeméremcsontom,...

Nagyon fáj a szeméremcsontom, mitől lehet? 18-19 h km

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én innen tudtam meg hogy terhes vagyok. Úgyhogy nagyon remélem hogy semmi, mert nekem is fáj. Boldog Babavárást!
2011. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legtöbbször annak fáj, akinek fejvégű fekvésű a bébi, de fájhat azért is mert a baba nyom egy ideget, és fájhat azért is mert tágul a medence, teljesen normális dolog.

22.hetes

2011. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nemsokára megyek uh-ra akkor meg tudom, hogy fekszik a baba. Csak egy hete kezdődött ez a fájdalom de van, hogy kikelek az ágyból és menni alig tudok egy darabig. Ez elmúlik vagy most már végig tart?
2011. nov. 6. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

35 hetes vagyok és kb a 20. héttől kezdődően majd betojtam úgy fájt... mostanra sem javult, sőőőőtt! -kb 2 hete ropog is néha hallhatóan a csontom alul- főleg mikor este alvásnál megfordulok lassan egyik oldalról a másikra. hiába lassan fordulok mindig roppan és borzasztóan fáj is ilyenkor.

Azt vettem észre ha nem fekszem "túl" sokat és nem ülök egy helyben sokat akkor nem annyira gáz! jövő hét megyek dokihoz és azért rákérdezek hogy ez tényleg ennyire normális-e mert az első gyerekemmel ilyen nem volt!

2011. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok ismét, nem feltétlenül marad így végig, lesznek jobb napok is:) nekem most két hétig intenzíven fájt, három napja viszont nem érzem egyáltalán.
2011. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első gyerekkel nekem sem volt, azért fura ez. És tényleg akkor van inkább ha sokat fekszem, vagy ülök.

Nem is értem.

2011. nov. 7. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!