Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetes pocakos vagyok és a...

35hetes pocakos vagyok és a babóm még mindig faros. Rettegek a császártól és a dokim szerint császár lesz. Hogy tudnám a babóm "befordítani"? Akit császároztak és programozott volt, h készült rá fel lelkileg?

Figyelt kérdés
bocsi lehet hülyén tettem fel a kérdést de remélem értitek.
2009. máj. 7. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi kórházunkban a faros baba nem jelent feltétlen császárt.Programozottat meg egyáltalán nem ha nincs más gond.Normálisan hagyják a kismamát végig vajúdni,és legtöbbször megszületik farral is.Csak akkor vágnak ha muszáj.2 kolléganőm is szült faros babát,azt mondták nem rosszabb mint a kp végű.
2009. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Nekem császár volt, és hidd el, sokkal könnyebb volt, mint a sima szülés, nem értem, sokan miért rettegnek tőle, bár lehet más úgy, ha valaki végigvajúdik tizenvalahány órát, és akkor adódik valami olyan probléma ami miatt császározni kell. Az biztosan sokkal rosszabb. Nekem méhlepényprobléma miatt volt programozott, őszintén szólva meg se kottyant, 2 napig nehéz volt utánna felkelni, de pár nap után már minden oké volt, 1 hét után meg mintha mi se történt volna. Rendes szülésnél azért 1 hét alatt nem heveri ki az ember a gátvágás, aranyér,egyebek kínjait. Lelkileg annyi, hogy így nem éled át a vajúdás, meg az igazi szülést, ezt meg mindenki másképp tudja feldolgozni, nehéz ebben tanácsot adni, valakinek probléma, valakinek nem. Max legközelebb majd lehet másként lesz, úgy ahogyan te szeretnéd!
2009. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...azért bízom benne,h befordul időben
2009. máj. 7. 17:09
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia! Vannak praktikák amik segítik a befordulást pl. naponta 20 percet kutyapózban kell lenni, letámasztod a könyöködet és úgy, remélem érted hogy hogy mondom:)

Egyébként ha itt ezen az oldalon beírod a keresőbe, biztos kiad több módszert, van még egy pár amiket én is itt olvastam! Sok sikert! Üdv: 36 hetes kismama

2009. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én is hasonló cipőben jártam mint te.A 30.héttől kezdve féltem,hogy nem fordul meg,és császár lesz,de egyszer csak a 35 hetes ultrahangon lennt volt a feje,nem csináltam semmilyen gyakorlatokat,meg nem is éreztem eggyáltalán,hogy mikor is történhetett.Úgyhogy nyugodtan bízhatsz abban,hogy egyszer csak te is a fejét látod majd az uz-n lennt.Sok sikert!
2009. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kolleganőm avval rémített,h faros akkor nehogy simán szüljek.Ő nagyon megszenvedett.Más pedig simán megszülte.A barátnőmnek a szülés elött 1-2 órával fordult meg.Én a napi 1 óra sétát hallottamés a kutyapózt,mert sokáig én is cidriztem.Már befordult 2 hete.34+4 hetes
2009. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

35 hetes babának már nem nagyon van helye forgolódni! Elég nagy baba már!

Én is császárral szültem 36 évesen az első kislányomat.

Pedig koponyavégű volt, de a dokim nem kockáztatott.

Sokkal jobban éreztem magam, pedig combközéptől-combközépig van a hasam kettévágva,mint a kórteremben lévő másik anyuka, akit hagyott a dokija órákat vajúdni és utána szétszaggata a baba, mert a feje mellett volt a keze és úgy bújt ki.

Nem ijesztgetésként irtam!

Kellemes babavárást!

Üdv 14 hónapos nagylány boldog anyukája

2009. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szia!


ne félj a császártól,a lényeg h a baba egészségesen kintlegyen.


egyébként: négykézlábra kell állni,pici terpesz, a könyöködre támaszkodj le,tedd rá a fejed-vagyis a feneked fent,a fejed lent-és nagyon finoman ringatózni kell.. ettől állítólag befordul..


nekem más miatt lett császár,de hallottam h ez segíthet

2009. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az egyik kolléganőm épp elenkező eset volt.A 30ik héten gyönyörűen befordult a babája,de ő császárt akart,elkezdte "győzködni" a babáját hogy forduljon vissza,amire valljuk be,elég kevés esély volt,megmondta a doki is,hogy felejtse el,a 9-hónapban visszafordult a baba,császár lett.lehet hogy forditva is működik,próbáld ki.
2009. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a 28 hetes UH után merült fel a császár gondolata. Én is bepánikoltam. Aztán megnyugodtam, lesz ami lesz, a baba bennt nem maradhat. 36 hetes voltam, amikor barátnőm szült. 21 óra szenvedés után megváltás volt neki a császár. Akkor már azért paráztam, hogyha már császár, akkor legalább ne szenvedjek előtte. Bejött.

13 nap túlhordásom volt, nagy volt a baba és kisfiú. Az első rosszabb eredménynél áttoltak a műtőbe és kivették a kicsit. Utána fájt piszkosul, de ott volt velem az egészséges és gyönyörű kisfiam, akiért bármit elviseltem volna.

Egy jótanács: fogd fel úgy, hogy neked ezt a lapot osztották.

2009. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!