Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi trombózis?

Terhességi trombózis?

Figyelt kérdés
Mit kell tenni terhességi trombózis esetén azon kívül,hogy fekszel.A szülésnél van valami amit illik tudni?
2011. nov. 7. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Vérhigítóval (heparin készítménnyel) kell szúrnod magad, hogy ne alakuljon ki trombózis.

Ha már kialakult akkor abból baj is lehet.


Ezen kívül a gumiharisnya: A gumiharisnya segítségével megakadályozható, hogy a mélyvéna trombózis miatt duzzanat alakuljon ki. A harisnyákat a bokától a térdig szorosan kell feltekerni, és az így keletkező nyomás csökkenti annak a valószínűségét, hogy a vér meggyűlik a lábban és megalvad. Amennyiben megoldható érdemes legalább egy éven keresztül használni a gumiharisnyát.

2011. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Faxiparint szúrok és fáslizom a lábam.A szülésnél kell valamit tudni?Máshogy lesz,mint egy átlag a trombózis miatt?
2011. nov. 8. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy szülés után még szúrnod kell addig míg az orvos azt nem mondja elég.


Valószínűnek tartom hogy programozott császárod lesz, mert általában aki szúrja magát annak császár van.


Nem kell tőle félned, én már 2-szer átestem rajta. Igaz, hogy a felkelés utána picit kegyetlen de hát mi nők mindent kibírunk. :-)

Kérdezz bátran ha van még kérdésed, szivesen válaszolok.

2011. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget sokat jelent!Szerinted ha már most nyitva vagyok egy ujjnyira akkor is császár kell nem lehet csak burkot repeszteni?Az elsővel is repesztett,de akkor nem volt trobózisom.Félek a vágástól,mert már négyszer operáltak és nem olyan a bőröm,mint kellene.
2011. nov. 9. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!