Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raf-pol King vagy Kacper...

Raf-pol King vagy Kacper Tiger babakocsi vélemények?

Figyelt kérdés
Érdekelne kinek mennyire jött vagy épp nem jött be.Fontos hogy kertes házban lakunk nem fogom cipelni emeletre,az útviszonyok is jók :-) Csak mind kettő tetszik és nem tudunk dönteni.
2011. nov. 7. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 1. válasz az enyém ennél a kérdésnél: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


De ha mégis ennél maradsz, akkor azt vedd, amelyik jobban tetszik, mert mindegyik ugyanaz, csak más márkanévvel...

2011. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő egy nagy rakás sz@r!Csak más a nevük,de ugyanazok.Irányíthatatlan nagy batár.Nekem Raf volt 3 hétig,de a kukában landolt...

És aztán vettem egy normális babakocsit,ami fordul,kicsire csukható,és könnyen,egy kézzel is irányítható....


[link]


Mégpedig ilyet!!!Ennek is hatalmas a kereke és pumpálható.Meg legalább könnyen kezelhető is.

2011. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem választanék ilyen babakocsit.

Nem szép, nem praktikus. A súlya mellékkérdés, mert van olyan ami hasonló súlyban van, de mégis jó ránézni és babának-mamának is praktikus.


Ne haragudj, hogy ezt írtam, de 3 gyerekem van, az elsőnél az első babkocsink ilyen volt és UTÁLTAM!

Nagyon megbántam és eladni is alig tudtam!


Persze mindenkinek mások az igényei és a pénztárca is erős határt szab, de ennyiért is lehet olyan babakocsit venni ami sokkal-sokkal szebb/jobb.


Még egyszer bocsánat az őszinteségemért, nem megbántani akartalak!

2011. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem éppen most jött meg!Már toltam előtte ilyet, és nekem bejött. Falun lakunk és ott bizony nincs mindenhol aszfaltos út. Tesóméknak is ilyen van és már lassan egy éve használják, és elégedettek vele. Nekem mondjuk tetszik is. Sokkal jobban tetszik mint a mostani modern 3 kerekűek. Tesómék előző kocsija kicsi volt és bolygós de az igencsak saját életet élt. De persze ízlések és ...
2011. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ennyiért vegyél inkább egy hasznalt, de jobb minosegu babakocsit. en most vettem babakocsit, sokat tunodtem, nezz szet inkabb a vateran egy hasznalt felsokategoriasert (en 60 ezerert vettem egy olyat ami ujonnan 200 ezer volt, az egyik ismerosom 30ert ami ujonnan 120 ezer volt)


teljesen meg vagyok vele elegedve, ennel jobb kocsink volt ujonnan (csak azt elloptak sajnos), de a mostani kocsi mint egy alom..


neztem ezeket is, de nagyon sok vegyes tapasztalatot olvastam, ugyhogy inkabb olyat vettem, amirol meg senki nem irt semmi rosszat

2011. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!