Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szoktatok szüléssel kapcsol...

Ti szoktatok szüléssel kapcsolatos videókat nézni?

Figyelt kérdés
Első szülésem lesz márciusban és lehet, hogy dilisnek néztek, de nem merek ilyen videókat nézni, mert félek, hogy elrettenek...közben meg érdekelne!

2011. nov. 8. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!én szoktam!először én is megrémültem tőle, de most már semmi bajom tőle, sőt még egykét ötletet is merítettem belőle!:)5 hetes kismama
2011. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad. Első, te se nézegess és főleg ne meríts ötletet!!! Minden szülés más. Majd alakul, ahogyan alakulnia kell.
2011. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

NEM


kettőt szültem már, de még minig borzongok, ha esetleg ilyet nézek, főleg ha jajgatnak is benne

2011. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Első vagyok!akkor úgy mondom h nézem az MTV a várandos tiniket és ebben ezt a részt is mutatják!:)
2011. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ ki milyen ember, milyen a mentalistása és a tűrőképessége.

Ha félős vagy, akkor csak még jobban be fogsz tőle tojni.


Viszont olvasgathatsz róla. Azzal még nem fogsz elrettenni, de sok dolgot meríthetsz a tapasztalatokból.

2011. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia,én szoktam nézni ilyen videókat,pl múlt héten végig néztem Kandász Andrea Szülőszoba c. sorozatát nekem nagyon tetszik,végig sírtam mindet a meghatottságtól és már alig várom hogy én is átélhessem újra a csodát.Az igazsághoz hozzá tartozik hogy én már a negyedik babámat várom és körülbelül tudom hogy mire számíthatok.Első babánál lehet hogy én sem néznék mert sokkal rémisztőbb mint valójában.


24hkm

2011. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem. Úgy gondolom, nem vagyok orvos, úgysem fogom a saját szülésemet premier plánban látni, semmi szükség nincs arra, hogy ilyeneket nézzek. Igaz, császárral szültem, a múltkor valaki linkelt be egy császáros videót, azt sem néztem meg. Te úgyis csak elviselője vagy a dolgoknak, nem hiszem, hogy tudnod kell, mit csinálnak veled. Szerintem ilyen videókat az orvostanoncoknak kell nézegetni, nem nekünk.
2011. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én találtam egy elég barátságos videót azt néztem meg elsőre "VIZBENSZÜLÉS" nem véres és engem megnyugtatott azóta már néztem még 3-at nekem szükségem volt rá engem megnyugtatott nem elrettentett.De először én is féltem megnézni.

38hkm

2011. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!most néztem én is a "Kandász Andi szülőszoba" videói közül egyet.Muszáj volt megnéznem:)szerencsére nem volt durva, szép volt sírt a végén az anyuka mikor rátették a picit..én is sírtam:))

Boldog babázást és sok egészséget nektek!

2011. nov. 8. 16:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

En is megneztem az osszes Kanasz Andi Szuloszoba videojat! Es nekem segitett, mert tudtam hogy kb mire szamitsak. Amikor megszuletett a baba mindig sirtam en is :).

Szoval ha nem vagy felos, akkor szerintem jo.


10 honapos baba anyukaja

2011. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!