Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem tudom befizetni az...

Ha nem tudom befizetni az abortuszos csekket a műtét napjáig, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 19:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
23%
Miért akarsz abortuszra menni? Még mielőtt abortuszpárti feministák lepontoznának, meg TASZ-os szellemiségű "moderátor 2" barátunk megint letiltana, először is nyomatékosan leszögezném: NEM AKAROM KÉRDEZŐT, MINT SZEMÉLYT ELÍTÉLNI. De az abortusz gyilkosság. Attól, hogy az embertelen, és ultraliberális törvény megengedi, attól az még az. Ő már most egy élő ember Benned, joga van élni! Még akkor is, ha még nem tudja kimondani, hogy "Anya szeretlek!", akkor is, ha nem tud könyörögni az életéért! Kedves Kérdező! ELHISZEM, hogy nagyon nehéz helyzetben vagy, de hidd el, ez nem helyes megoldás, bármily nehéz is a helyzeted! Nem gondolom, hogy rossz ember vagy, amiért most ezt érzed megoldásnak, de gondold át még egyszer! Még nem késő! Nagyon meg fogod bánni! Hisz a lelked mélyén nagyon jól tudod, hogy bűn, csak az egyszerűbbnek tűnő utat akarod választani, és ezért meggyőzöd magad, hogy nem bűn, pedig az! Nem tudom hány hetes vagy, de már egy hat hetesnek is ver a kis szíve, mérhetőek az agyhullámai, egy 8 hetes meg már szinte úgy néz ki, mint Te csak miniatűrben!Nyugodtan pontozz le, csak KÖNYÖRGÖM gondold át még egyszer, és gondold meg magad! Úgyhogy a válaszom az, hogy ne tedd, a pénzből meg inkább vedd meg a babakocsit!KÉRLEK!
2011. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
8%

Bemásolok Neked pár korábbi kommentet más kérdések alól, kérlek olvasd el őket! Ezeket mind olyan nők írták, akik akkor szintén úgy gondolták, hogy ez lesz a megoldás, aztán rájöttek, hogy mégsem, csak akkor már késő...


"ne tedd meg. Utána szőrnyű bűntudatod lesz. Én tapasztalatbólbeszélek. Most próbálkozunk a párommal újra, de félek, hogy nem jönössze az végett."


"Szívem szakad meg! Mert én is átestem egy abortuszon 2 éve, de azóta nincs nap, hogy ne sírnék! És azóta sajnos nem lehet gyerekem! Nem telik el úgy egy nap, hogy ne hibáztatnám magam! Belehalok a fájdalomba! És ezek a képek...Összetörtem lelkileg!" "Akkor nagyon erős voltam,elhatároztam,h ez így lesz a legjobb. Majd mikor kitoltak,már eltört a mécses,felfogtam,h mi történt. Azt a napotéletem végig bánni fogom, és soha nem felejtem el,h mit tettem. Már 3éve volt,de még mindig sokat gondolok rá,sajnos hiába..."


"szia


én 18 évesen lettem terhes a lányommal, fogamzásgátló mellett.megtartottuk.rá két évre megszületett a kisfiam. a kicsi 3 éves lettmikor végre felvettek főiskolára és munkahelyem is lett.Ekkor újra terhes lettem-spirálom volt-, megvolt mindenünk, simánvállalhattam volna, de úgy éreztem, hogy most én jövök, lehet önzőség,de szerettem volna kicsit kiszabadulni a háziasszonyságból.Elvetettem...Annyira megbántam ezt, hogy mikor meglett a diplomám, muszáj voltamterhes lennem, és sikerült.a kislányom most 10 hetes, és mindig azt a pici életet látom benne,akit egy "bérgyilkossal" megölettem :-(És minden este sirok, mikor hozzám bújik, mert az eldobott babámragondolok :-("


"Igen is és nem is. Személy szerint én ellen vagyok, mégis megtettemés most viselem a következményeket. úgy döntöttem, hogy soha többé nemakarom átélni ezt. Iszonyú érzés és gyűlölöm és legszivesebben felakasztanám magam, amiért ilyet tettem!!!"


‎"Szia

nem olvastam végig a hozzászólásokat mert most nincs időm rá de majd fogom!!

én annyit mondanék hogy én ugyan ezen estem át!!!! Ne tedd!!!! én a mai napig nem vagyok tul rajta lelkileg és nincs olyan nap hét hónap hogy ne jutna eszembe hogy most lenne kb két hónapos most mit csinálnék hogy csinálnám, iszonyu mig élek nem bocsájtom meg magamnak hogy a párom és a többiekre hallgattam ha az életemet adhatnám érte visszacsinálnám!!!!

hát nagyon tömören és röviden ez az én válaszom!!!

ja és még annyi hogy tudom és érzem hogy ha visszaforgathatnám egy évre az időt TUDOM hogy ha vért izzadnék is megcsinálnám egyedül!!! mert képes lennék rá!!"

2011. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
3%
Ne vetesd el!Meglátod mekkora örömet okoz egy baba:)E.
2011. nov. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
3%
énis arra kérlek hogy ne vetesd el! Az egyik ismerősöm két abortuszon esett át, és ő úgy fogta fel akkor hogy egy idegen "lény" van benne, és minél előbb vegyék ki azt "az izét" . 2 hónapja volt kontrollvizsgálaton, ahol közölte vele a doki hogy nem lesz szüksége több abortuszra, mert nem lehet gyereke a két abortusz miatt. A mai napig a pszihiátrián fekszik bennt. Ha kiengedik, kezelhetik élete végéig az idegeivel. Kérlek fontold meg! Ő is egy élet! Vannak érzései és az élethez való joga!
2011. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező! Te nagyon erős vagy, és BÁRMIT meg tudsz oldani, mert Te egy igazi Istennő vagy, csak kérlek állj így hozzá! És nem, könnyű az nem lesz, de hidd el, Gyermeked minden egyes mosolya milliószorosan kárpótol majd!
2011. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
Tudtam új időpontot kérni... Nem látjátok a hátteret, nem tudjátok miért döntöttem így. Van már egy 8,5 hónaposom. Örülök, hogyha neki meg tudok adni mindent, amire szüksége van, minthogy a két gyerek nélkülözzön (albérlet és nehéz anyagi körülmények között).
2011. nov. 11. 12:34
 7/71 anonim ***** válasza:
18%
És miért nem inkább a 8 és fél hónaposat ölöd meg? Egyszerűbb lenne, és még ingyen is lenne... Annyira bírom, amikor még a végén a gyermek érdeke lesz, hogy esélyt sem kap az életre. És ha később még rosszabb lesz a helyzet, akkor megölöd őt is, mert inkább, mint hogy nélkülözzön? Egyébként meg lehet örökbe adni is...
2011. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
1%
Inkább legyen egy olyan élete, ami egy szerény körülmények között eltelő gyerekkorral kezdődik, mint semmilyen. Gondolkozz már... Küldtem privátban képeket, NÉZD MEG.
2011. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
1%
Különben is, az anyagi helyzet annyira kiszámíthatatlan. Úgysem tudod, hogy később rosszra fordul-e váratlanul, ennyi erővel senki ne vállaljon gyereket.
2011. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
12%
A páromat szülés előtt küldték el.Babakocsit az anyaságiból vettünk.A családiból +gyesből megvettük a pelust,tápszert (nekünk kellett),ruhát (turiból) és van páromnak munkahelye.Sokkal jobb,mint előtte.Tudunk magunknak is venni.Ne dobd el szegényt.Nézz a 8,5 hónapos babádra.mintha őt ölted volna meg.Megértelek,mi éheztünk is,de mostmár szerencsére sokkal jobb.Pedig párom se keres sokat (100-at,de rengeteget dolgozik érte) én meg gyesen vagyok.
2011. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!