Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik hányingerrel küzdöttek,...

Akik hányingerrel küzdöttek, hányadik héten kezdődött?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!

az elsővel nem volt hányingerem.

a másodikkal 5-6.héten kezdődött és a 22. hétig folyamatosan hánytam, nem csak reggel! most a 35. héten visszatért :( remélem nem tartósan ! mert most inkább csak a baba nyomja fel a kaját szerintem.

2011. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már a második.Először csak reggel utána egész nap 28 hétig.Sokat voltam kórházba.Most 35 hetes vagyok és reggel még mindig szoktam egyszer.Ez így volt az elsővel is.De ez ritkább.Általában 14 hétig szoktak vagy ha megmozdul már elmúlik a hányás.Sok sikert és kitartást ha hányingered van.
2011. nov. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22.hetes vagyok, eddig még nem volt hányingerem , remélem nem is lesz már, első gyerekemmel 8-9 héten kezdődött de csak émelygés volt a 12.héten, hányás nem. Első fiúcska lett a második kislány lesz.
2011. nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A mindhárommal az5-6. héten kezdődött. A nagyokkal elmúlt a 12. hétre, remélem, most is így lesz, mert már totál kivagyok. Nem csak reggel rókázok, hanem bármikor a nap folyamán és néha kifejezett nehézséget okoz még felöltöztetni vagy megetetni is a nagyokat, annyira émelygek. Jó lenne már túl lenni rajta, most vagyok a 9. héten.
2011. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csajok! köszönöm szépen a válaszokat! akik még rosszul vannak, nektek kitartást kívánok!

első terhességemnél nem volt még csak émelygés sem. második most néha rám jön, a mindjárt azonnal elhányom magam érzés. kíváncsi vagyok vajon fog e fokozódni! 4+1 hetes vagyok!

2011. nov. 11. 10:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom gyerkőccel a 7.héttől a 14.hétig tartott.Kitartást neked:)
2011. nov. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7. héttől a 10. hét végéig.
2011. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor még ne örüljek:)
2011. nov. 11. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Hatodik héten kezdődött, még mindig tart (15-ik hét).
2011. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten kezdődött egész nap hányinger, gyomorfájás, kb.napi 1*hánytam, most már kezd csillapodni, bár még mindig nem az igazi!!! 12+1hkm.
2011. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!