Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek bevállalja az...

Szerintetek bevállalja az orvosom a programozott szülést?

Figyelt kérdés

Pont akkor megy el "telelni", amikorra én ki vagyok írva, de fel szeretném fogadni orvosomnak. Nem mondott nemet és mi apukával úgy döntöttünk, hogy belevágunk. Ma a védőnőmmel beszélgettem arról, hogy az lenne a legjobb megoldás, ha vagy a 39. héten vagy kiírás előtt 2 nappal (ekkorra van a másik időpontom 4D szerint) programozott szülést csinálna az orvosom.


Nektek mi a véleményetek? Meg lehet ezt a fogadott orvosommal beszélni?


2011. nov. 11. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Azt kérdezted mi a véleményünk,és lehet hogy nem fog tetszeni,de én felháborítónak tartom!!!

Miért kell ez? Miért nem lehet hagyni mindent a maga módján? Olyan mintha rendelésre készülne el a gyerek! Természetesen ha gond van akkor más,de egy egészséges terhességnél minek?!

2011. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy rengeteg komplikáció van a terhességemben, mint mélyen, hátsó falban tapadó méhlepény, köldökzsinór a nyakon, vérzés. Én sem szeretnék így szülni, de benne megbízom és nem szeretném, ha egy olyan orvoshoz kerülnék, aki nem ismeri a kórtörténetemet és valami olyat csinál, ami nem tesz jót a babának.
2011. nov. 11. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
honnan tudhatnánk, hogy mit fog mondani? tőle kérdezd
2011. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan aki meg tudta beszélni az orvosával? Tényleg kíváncsi lennék!
2011. nov. 11. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elején írnod kellett volna hogy gond van a terhességeddel!

Gondolom az orvosod tud ezekről,és így könnyebb vele megbeszélni hogy mit szeretnél. De ne haragudj,ha olyan komoly baj lenne ő mondaná hogy meg kell indítani a szülést!

2011. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem semmi probléma sincs a programozott szüléssel,akkor sem ha nincs komplikáció, mert hányan vannak itt olyanok, akik meg ovu teszttel meg hőmérővel nézik mikor termékenyek és akkor szeretkeznek hogy összejöjjön a baba! Meg már 9 nappal beágyazódás után tesztelnek...

Szerintem meg ez nem normális, ugyanúgy beleszólsz a természet dolgába, mint az indított szüléssel, de ha valakinek így jó, hogy programozottan sexel a párjával, hát tegye.


Én odaállnék a dologgal őszintén a dokim elé, és elmondanám neki, hogy csak benne bízom, ezért szeretném. Én is így tennék, ha kiderülne, hogy telelni megy, én nem bízom meg akárkiben, főleg ha egészségügyi dolgokról van szó.

2011. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kettő nem ugyan az,elég rossz példa!
2011. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenképp nála akarok szülni, így remélem elvállalja, hogy programozott legyen! :)
2011. nov. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!