Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed Ab. után mennyi időt...

Missed Ab. után mennyi időt vártatok?

Figyelt kérdés
1-2 hónap után lehet már próbálkozni? Nagyon nehezen telik az idő, és minél előbb szeretnék ujra pocakos lenni. Igaz az első Kicsikémet már sosem kaphatom vissza, de néha ugy érzem beleőrülök a kínba, a fájdalomba annyira hiányzik a pocaklakóm.
2009. máj. 9. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet próbálkozni, de a szervezetnek elvileg min.3 hó kell.

Én 1 hónapot "vártam".

2009. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Sajnálom a történteket.Jobbulást kívánok.Nekem tavaly nyáron volt Missed AB-m.Szerintem különböző válaszokat fogsz itt kapni.Mert én sok mindent olvastam itt ezzel kapcsolatban.Valaki bemerte vállalni úgy,hogy még meg sem jött a mensie a műtét után.Az orvos nekem 6hónapot javasolt,de inkább a lelki okok miatt.Átlagban 3hónapot szoktam mondani.Mi 4mensit vártunk meg és utána rögtön teherbe estem.Jelenleg most vagyok a 26. hétben.Kívánom,hogy Nektek is sikerüljön minél hamarabb.

2009. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom... :( Én 6 hetet vártam és utána egyből teherbe estem. A doki mondta, hogy minden rendben és lehet próbálkozni, 9 hetesen vesztettem el a kisbabám. Az elsőt semmi nem fogja pótolni, én még mindig sokat gondolok rá, pedig a műtét 2007. októberében volt.


Mielőbbi egészséges kisbabát kívánok!

2009. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együtt érzést, és a válaszokat is, szinte számolom a napokat, annyira várom,hogy leteljen a "várakozási" idő.

Lenne egy kérdésem az első válaszolóhoz: és nektek miután 1 hónapot vártatok mennyi idő után jött a baba?Vagy még csak várjátok ti is?

2009. máj. 9. 11:12
 5/13 anonim válasza:
100%
Átlag 6 hét míg a méhszájad visszaáll a normál állapotába. Utánna nyugodtan lehet próbálkozni.
2009. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónapot kellett várni. (10 hetesen volt m.ab). A 4. (azaz az első próbálkozós) hónapban nem sikerült, de az 5-ben igen! :)
2009. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, ezek tartják bennem a lelket!

Akiknek már összejött, azoknak nagyon Boldog Babavárás kívánok, akik pedig még csak a "próbálkozások" stádiumában járnak, kitartást, és sok sikert!!!

2009. máj. 9. 11:23
 8/13 anonim ***** válasza:
A 11:18-as vagyok. Köszönjük a jókívánságokat! Nektek pedig mihamarabbi babásodást kívánunk! Dokim mondta anno missed ab után, hogy a "szervezet jobban emlékszik" a terhességre, és utána (az általános tapasztalatok szerint) sokkal könnyebb teherbe esni. Sok sikert nektek! :)
2009. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én decemberben veszítettem el az előző babámat. A doki azt mondta, hogy próbálkozhatunk egyből nyugodtan, de nem valószínű, hogy az első három hónapban összejön. Végül 2 hónapot ki is hagytunk és a harmadik hónapban már terhes is lettem. Most 11 hetes vagyok és eddig minden rendben.

De tényleg mindenki mást mond, a te orvosod mit tanácsolt? Ha nem volt semmi extra ok, akkor szerintem nyugodtan próbálkozhatsz már az első mensi után is.

Sok sikert és fel a fejjel! :)

2009. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a 14. hétben jártam és ikerterhességem volt amikor az uh.-n közölték hogy nincs szívhang.Akkor a fiatalkoromra tekintettel egy évet mondott a doki,de mi vártunk 2-őt és utánna 3 év próbálkozás után jött össze a kismanónk.Most 13. hétben vagyok és remélem hogy a sors nem követi önmagát.Sok sikert és sok boldogságot kívánok!
2009. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!