Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a babámnak baja attól...

Lehet a babámnak baja attól ha ma hideg zsiroldóval takarítottam a konyhát egy dobozzal el is használtam, maszkot vettem fel és nyitott ajtónál csináltam - de a kezemet megmarta. Ugye nem lehet baj tőle?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, ne aggódj! Nem minden nap 8 órában csinálod! :)
2011. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezt inkább a férjedre bízzad a jövőben, mert nagyon maró anyag és vegyél neki kesztyűt! Kioldja a kezedből is a zsírt! Nem érezted közben, hogy égeti a kezed? Jézusom!

Nem akarlak elkeseríteni,de nem tettél jót a babádnak ezzel:(

2011. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előző válasz elég eltúlzott paranoia...


Nekem a sima mosogatószer is szétmarja a bőrömet, ugye nem gondolja komolyan senki, hogy ez árt a bébinek.

Értelemszerűen nem jó erős vegyszerekkel dolgozni, de ha egy takarítástól is baj lehetne, akkor annak ordító betűkkel rajta kéne lenni a dobozon.


Épp tegnap takarítottam sütőt én is, és közben kilyukadt a gumikesztyűm, a bébi köszöni szépen, jól van. Nem tudom milyen fajtát használtál, ez ami most van nekem, még csak nem is olyan büdös, mint egy korábbi fajta.


Most ennyi erővel wc-t se takaríts, mert véletlen beszippantasz egy kis klórt is, meg nem is menj ki az utcára, mert ami a városi szmogban van, azt inkább ne is részletezzük.

2011. nov. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
remélem nem lesz baj tőle . nagyon remélem...köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 13. 08:16
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia nekem takaritási mániám volt terhesség alatt de komolyan.

Mindent használtam.A baba jól van és már 21 hós nagylány.

Ennyi erővel tényleg ki de menj az utcára....meg semmit ne csinálj....De muszály csinálni nem lesz baj ne aggodj.

2011. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem sem lesz baj, maximum kimarhatja a kezed, mert elég erős vegyszer, mindig használj gumikesztyűt.
2011. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam kb. 2 hete, eddig nálunk semmi baj sincs!

Ne aggódj, úgyse mindennap használod!

Ennyi káros anyag meg akkor is bejut a szervezetedbe ha kimész az utcára és beszívod a jó szmogos levegőt!

2011. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. nov. 13. 15:27
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az előző válasz elég eltúlzott paranoia"


Az eszed tokja! Olyanról beszélsz amiről fogalmad nincs! A szer 15% KOH-t tartalmaz!Van fogalmad mi az?

2013. febr. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!