Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák kipróbálta már...

Kismamák kipróbálta már valaki a tv-ben hírdetett ahh braa-t? (melltartókat) Érdemes megvenni, tényleg terhesség alatt igazodik a mellhez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Az biztos, hogy igazodik, de az is igaz, hogy nem tart semmit. Nekem van. A fehér és a testszínű volt egyszer rajtam, de van fekete is, ha érdekel szívesen eladom neked, még az eredeti csomagolása is megvan.
2011. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is az van, és imádom, amióta megvan csak azt hordom. Nagy melleim vannak, az előző merevítős melltartóim állandóan felcsúsztak a hátamon, nem szerettem őket.

Ezeknek a viselését valóban észere sem lehet venni, nekem tartanak megfelelően. Nyilván attól is függ, hogy mit szeretnél. Ha push up hatást, akkor arra nem lesz jó, de ha csak egy kényelmes melltartót szeretnél, akkor arra kiváló. Én nagyon szeretem őket, pedig 90D-s a mellméretem, kicsinek éppen nem mondható...... :-)

2011. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Akkor én biztos nem jól választottam meg a méretet. Xl-est vettem, és nem is extrém nagy, hanem kis csinos. De ezek szerint -ha neked nagy melleket jól tart-akkor csak annyi, hogy kisebbet, mondjuk L-eset kellett volna vegyek?? :///

Hát mégegyszer ennyi pénzt kiadni érte....sajnos nem tudok....így most itt áll a szekrényben....

2011. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van és nagyon szeretem! Csak azt hordom! Terhesség alatt is nagyon kényelmes! Anyukámnak is van és ő is szereti.
2011. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90D-s! Te mekkorát hordasz ebből a melltartóból?
2011. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, de engem is érdekelne, hogy a 90d-s mekkorát hord ebből?És a másik melltartó amit a ws teleshop hirdet, az is jó lehet?
2011. nov. 14. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
90D-s vagyok. XL-t vettem, ez a legnagyobb méret, ez jó rám, kényelmes. A másik típusú melltartót nem ismerem. Kisebb mellre szerintem elég az L-es is.
2011. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!