Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik véreztek a terhesség...

Akik véreztek a terhesség elején, mennyire volt erős a vérzés? És emnnyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség elején azt jelentette nálam,hogy gyakorlatilag minth amegjött volna,, igaz nem a megszokott módon, és egy nap késéssel (pedig mindig pontos volt korábban).


Nekem mindig úgy jött meg előtte, hoyg egy nap barnázás, aztán jött a piros.


Most pedig egy nap késéssel rögtön piros jött - és már voltak pozitív tesztjeim. 2 napig tartott, élénk volt de nagyon kevés.


Voltam vele ügyeleten - épp hétvége volt, azt moiindták "csak" menstruélok nem vagyok terhes. Nem láttak semmit.

2 nap után elmúlt, mintha elvágták volna, és + tesztek maradtak.


Azóta már 2,5 éves!!!

2011. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én másfél napig erősen véreztem és mintha elvágták volna, most semmi.

A melleim ugyanolyan duzzadtak.

2011. nov. 14. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél kb fél napot véreztem,de nem vészesen..a doki haza is küldött,hogy minden rendbe,de sajnos 1 óra erősödött a vérzés görcsölni kezdtem és :(

A második terhességemnél 6 hetesen véreztem egy picit pár óráig (ekkor mentünk először dokihoz gyógyszert is kaptam) majd 8 hetesen újra enyhén vérezni kezdtem ,de csak ilyen kis halvány elenyésző..duplázva lett a gyógyszeradagom és egy hét után már el is múlt (2,5 éves a gyerekem)

Most szintén a 6.héten (ami a valóságba 5.hét volt mert későbbi peteérés) kezdtem vérezni,nem enyhe pár csepp hanem annál kicsit több és kicsit darabos,de miután felfedeztem gyors lemosakodtam irány a kórház és már semmi vérzés nem volt...a 9.hétbe járok és azóta szerencsére se vér se semmi egyéb probléma nincs.

2011. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A vérzésem nekem is darabos volt.
2011. nov. 14. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!én 5x véreztem! Első 3 alkalommal csak barnázgatás volt ami 5 nap alatt fokozatosan elhalványodott. A 4. alkalom erős vérzés volt, ami pár percig tartott majd fokozatosan ürülgetett még, majd szépen elhalványodott 5 nap alatt. Az 5. vérzésem nagyon brutális volt, mint egy erős menstruáció (ez a 12. héten már), ami szintén pár perc (max 10) vérzés volt majd 13 napig fokozatosan elmúló barnázás.

Azóta nincs semmi baj, a baba is jól van. Valószínű nekem haematómám volt, de egyszer sem találtak semmit pedig rengetegszer UH-ak.

Remélem minden rendben lesz Veled is! Szedj C-vitamint, vérzés csillapító hatású.

16 hetes

2011. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezô! Ugye orvosnál voltál már? Mit mondott?
2011. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!