Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendeltetek már erről a Nora...

Rendeltetek már erről a Nora kismamaruha oldalról? Mik a tapasztalatok? Jók a ruhák? Megbízható?

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 9. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én személyesen voltam az Náluk, nagyon aranyosak, kedvesek. Nadrágokat vettem tőlük, a minősége jó, az egyéni véleményem, hogy nekem nem volt kényelmes.
2009. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy nadrágot vettem eddig tőlük és jó . Hamarosan újra felkeresem őket és csináltatok méretemre nadrágot.Nem csak a kész nadrágokat lehet megvenni hanem csináltatni is lehet.Nekem azonnal fel is hajtották az alját , hogy ne legyen olyan hosszú .Ők készítik a nadrágokat és felsőket is varrnak és tényleg nem olyan drága .Számomra az a legolcsóbb hely eddig.Olcsóbbat nem találtam.
2009. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem három nadrágom van onnan, és az utóbbi 1,5 hónapban már csak azokat hordom. Nekem kényelmesek. Van egy C&A-s farmerom is, az jóval kényelmetlenebb (nekem).
2009. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én épp ma kaptam meg tőlük egy hosszú, és egy rövid nacit. Pedig csak tegnap délután rendeltem meg tőlük. Neten! Postával már másnapra ideért.

A méret is jó lett, és épp olyan, mint ami a weboldalukon van!És gyorsak voltak!

Aranyosak, a többi bolthoz képest olcsóak (minimum félár, még postaköltséggel együtt is), gyorsak, jó a minőség, és kényelmes!

Szóval én náluk maradok...Neked is ajánlom őket!

2009. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!