Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok kb:2-3 hete...

35 hetes vagyok kb:2-3 hete nagyon megnőtt az étvágyam miért lehet? (azt hittem már ilyenkor nem lesz)

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az életmódodat, de az tkezés is befolyásolhatja - pl most van itt a citrusfélék szezonja, az is nagyon jó kis étvágyat csinál.


Ezen kívül lehet hogy lejjebb ment a baba, és a gyomrod újra ki tud teljesedni, több étel fér bele.


Ezen kívül a baba elkezdett nagy mértékben magára szedni, a bőre alá szorgosan gyűlik a zsírréteg, és ehez kell neki a több tápanyag.


Ezen kívül alapból van a nőknek egy olyan éves ciklusa, hoyg télen egy kicsit felszednek magkra - és hát épp most jött be a hideg idő -így lehet hoyg a terhességtől független a folyamat.


Hirtelen kb enyni jut eszembe, de biztos van még...

2011. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!