Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát várok. Székesfehérvár...

Kisbabát várok. Székesfehérváron kit javasolnátok fogadott orvosnak? Első baba, nagyon izgulok!

Figyelt kérdés
A Nővédelmi Központban eddig dr. Schwaeczingerhez jártam. Eddig szimpaikus volt.
2011. nov. 16. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Akit írtál még régen voltam nála, de csak kontrollon, így tapasztalatot nem tudok róla írni. Én ifj. Orosz Gáborhoz járok a korházba, magánrendelése is van. Csak ajánlani tudom, bármikor hívhatom. Nagyon alapos és lelkiismeretes. Ő egy fiatal doki, ennek ellenére szerintem nagyon jó szakember. Privátban tudok telszámot adni. ezen kívül másoktól hallottam még dícsérni dr. Rubinszky Leventét és dr. Csetényi Zsoltot. Utóbbinak is tudom az elérhetőségét, de R.-nak nem. Viszont róluk nincs személyes tapasztalatom.
2011. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt korábban egy hasonló kérdés, belinkelem neked, hátha segít a döntésben. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2011. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a Schwarzinger a legszemetebb ..., nem tudok olyan szót, amit ne moderálna ki, de képzeld ide.Persze nyilván aki fizet neki azzal másképp bánik, de egyébként ő megtestesítője mindannak, ami rosszat egy orvosról el lehet mondani. Kezdve azzal, ha nincs kedve el sem lát, keresztrejtvényt fejt és egyébként is magasról tesz az egészre...

Amikor meghalt a kismama, és bemondták a rádióban két tippem volt vagy ő volt az orvos vagy a Deák, és a Deák volt. Ő a másik akit ne.


A Csetényi szerintem a legjobb a felhozatalból. Nagyon szimpatikus mindenkinek akivel találkoztam, róla rosszat még nem hallottam.

2011. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Dr. Csetényi Zsolt és DR. Berzsenyi Tibor...csak ajánlani tudom őket.

Boldog babavárást!

2011. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látom eltérőek a tapasztalatok, s jól összekavarnak... A Berzsenyit én nem ajánlanám, anyumnak elrontotta a műtétjét, átszúrta a méhét, s majdnem meghalt, ill. ki kellett venni a méhét - ezek után annyit mondott, hogy úgysem akart több gyereket nem?

Orosz doktorral nekem volt rossz tapasztalatom, 12 hetes UH-on nem találta a babát, úgy 2-3 percig azt kérdezgette biztosan nem véreztem-e, mert bizony itt nincs baba - mindezt mosolyogva , én meg majd meghaltam az ilyedtségtől! Aztán nagy nehezen megtalálta, s annyit mondott, hogy ő még nem látott ilyen mélyen fekvő babát, semmi elnézés, vagy valami...

Nekem a Rublyczki doktor úr volt az orvosom, csak ajánlani tudom, de biztosan van aki meg őt nem ajánlaná...

2011. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat!

Azt hiszem felkeresem Dr. Csetényi Zsoltot!

2011. nov. 17. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó döntés.

Az egyik ismerősőmmel is előfordult, hogy Orosz doki nem látott valamit az ultrahangon.

És erről jutott eszembe,nekem annó még az idősebb Orosz doktor volt a fogadott orvosom,és alacsony lett az AFP és nála voltam magánrendelésen és azt mondta Csetényi doktor szerdán a kórházban,ha ő nem lát semmit és azt mondja rendben van a baba, akkor megbízhatok benne, rendben van.


És mikor mentem,szólt a nővér, aki Csetényi doktorhoz vár, menjen be. A többiek nem tudták kihez várnak,mert csak ultrahangra mentek, így ültek, én meg bementem, mert tudtam a nevét. És nagyon udvariasan mondta, legyek szíves várjam ki a soromat, hallotta a nővért, nem tudja mire vélni, merthogy mindenki hozzá vár, ugyanis ő itt az orvos. Úgyhogy nálam ez is pozitívum volt, hogy udvarias volt és elismerte nem én, hanem ők a hülyék. Más orvos leordította volna a fejemet, holott azt csináltam, amit a nővér mondott.

És nagyon nagyon alaposan megvizsgált, és mondta nem kell genetikushoz menni, mert tuti nincs rendellenessége a babának. Tette ezt úgy, hogy nem ő volt a fogadott orvosom és ingyen államilag finanszírozott ultrahangra mentem.


ja és mikor megjött az új gép, akkor 5-en állták körbe és ő magyarázta mindenkinek, idős főorvosoknak is, hogyan mit kell csinálni. És láttam nagy tisztelet övezi az orvosok részéről is.

2011. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!