Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valami féle gyulladás van...

Ha valami féle gyulladás van a szervezetedbe, az kihatással van a babára? Gondolom negatív hatással, de lesz valami baja, kára a babának?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


Az attól függ, hogy milyen gyulladás? Ha pl.torokgyuszi , akkor megfelelő kezeléssel nem árt. Ha valami komolyabb, mondjuk nőgyógyászati jellegű, az már okozhat kalamajkákat.Mindenesetre mindennemű gyulladással a nődokit érdemes felkeresni.


1 kismami

2009. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Hát attól függ,mi a probléma!A húgomnak visszatérő gyulladása volt,ami állandó sárga folyásban mutatkozott meg és ez bekerült a baba tüdejébe is és előbb is indult meg a szülés jó pár héttel.A baba antibiotikumos kezelést kapott.
2009. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fogínyem van begyulladva, néhol gennyes.
2009. máj. 10. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


Első vagyok. Akkor azzal inkább a fogdokit érdemes megkeresni! Addig is érdemes szájfertőtlenítővel öblögetni. gyógyszert csak akkor vegyél be, ha nagyon fáj. (fél szem , egy szem algopyrin)

2009. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne izgulj,az ilyentől nem lesz baja a babának,csak neked kellemetlen.Érdemes lenne felkeresni egy fogorvost,aki kezelné a fogaidat!

Továbbiakban jó egészséget!

2009. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a bölcsességfogam miatt gyulladt be az ínyem. Cserszömörcés öblögető vagy Tantum Verde öblögetőt ajánlott rá a doki. Mindkettőt kipróbáltam és tényleg nagyon jók, 2-3 nap után már alig éreztem valamit.
2009. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
vOLTAM FOG DOKINÁL, de haza zavart, hogy ő ezzel nem tud mit kezdeni, gyógyszert nem írhat terhesen, csak öblögessen száj vízzel. Na azt teszem már jópár napja, csag gondoltam csak valami hatással a kicsire ha a szervezetben van gyulladás. A védőnő mondta, hogy gennyi is van a vizeletemben.
2009. máj. 11. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!