Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korban lehet már...

Hány hetes korban lehet már megnézni a baba nemét?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A 12. héttől általában már látható.
2011. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18.heti uh.-on már látható,a 12.héten még nagyon kevés az esélye hogy megmondja a doki.
2011. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogyan fekszik a babád.Nekem a 12.heti uh.-on azt mondta a doki mintha herezacskókat látna.Utána a 31.hétig nem volt hajlandó megmutatni magát,akkor derült ki hogy kislány.
2011. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elso terhessegenel egy nagyon jo szonografus doktorno azt mondta, olyan nincs, h nem mutatja meg magat a baba. Sokan kifizetnek egy csomo penzt csak a neme miatt es csalodottan mennek haza, mondvan, nem mutatta meg magat a baba. Ha ugyes a doki, addig bokdosi ovoatosan a babat, amig az ugy nem fordul, h latszodjon a neme. Nalunk igy csinalt a dr no az elso terhessegnel, es tenyleg megmutatta magat. A nogyogyszom ugyanakkor meg a 30. het korul sem tudta megmondani a nemet. A szonografusok sokkal profibbak ebben. Most a 2. terhessegnel a 12. heten ujra kifogtunk egy nagyon jo szonografust, aki megmondta, h kisfiu. En nem hittem, annyira korai meg a 12 het. Aztan a 16. heten mar sima uh on is latszott, h fiu.
2011. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a 15 héten látszódott a fütykös legalábbis mi annak láttuk. De még így sem vagyunk benne biztosak.A 18. heti ultrahangon elég biztosra tudják már mondani, hacsak nem nagyon szégyellős és nem mutatja meg magát.
2011. nov. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!