Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhesen náthára...

26 hetes terhesen náthára nasivines orrcseppet lehet használni? Torokfájása pedig csak a tantum verde a megengedett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont tegnap voltam a gyógyszertárban, hogy fáj a torkom, és nekem is a tantum verdét javasolták, és nekem nagyon jó!Én orrcseppből a sterimárt használom, a lányomnak is ha valami baja van!Az természetees!Meg magunknak is!


23 hós kislányés 15 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én vettem olyan Aquamaris orrsprayt, de semmit nem ér.

Utána nasivin 1-6 éves korig való orrsprayt használtam(a nagyobbik gyerekét) éjjel. Nappal meg csak ritkán. semmi baja nem lett. ahány dokit megkérdezel , annyit fognak mondani. az enxém simán engedte. én nagyon szarul tudok lenni, ha el van dugulva az orrom, az egész fejem lüktet.

szóval én használtam...

2011. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is ijesztgettek terhesen hogy nem lehet a nasivint, pedig nekem csak az segít ha bedugul az orrom a náthától. Egy darabig bírtam is hogy nem használtam de mikor már nagyon rossz volt egyáltalán nem tudtam aludni megkockáztattam. Azután többször is használtam, de leginkább csak éjszakára hogy aludni tudjak. Ma már 8 hónapos a kisfiam és se neki se nekem nem lett semmi bajunk amiatt hogy használtam. Szóval szerintem nyugodtan de csak mértékkel. Torokfájásra, köhögésre én a stodált használtam az homeopátiás. nekem segített.
2011. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod szerintem. Nekem is csak ez segít, és az az igazság, hogy sokkal többet ártasz azzal, ha nem csepegtetsz és nem jut kellő mennyiségű oxigén a babának. Semmi baj nem lesz, ha naponta 2-3 alkalommal csepegtetsz. A torkodra a Tantum Verde, piros negro, méz-méz-méz. És az orrdugulásra még a gyógyszertári orrkenőcs (Unguentum Nasale) az, ami hihetetlen jó, és lehet használni a terhesség alatt. De ami nálam az első számú favorit ezek előtt: hidegpárásítóba Salvus víz (gyógyszertárban lehet kapni), bekapcsolom a fürdőben, hagyom 15-20 percig csukva az ajtót, utána bemegyek, és ínhalálok. Olyan, mintha sókamrában lennél, igaz utána lehet takarítani mindenhonnan a sót, de megéri, mert 1-2 nap alatt helyre hoz.
2011. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Babáknak való orrcseppet, köptetőt lehet használni. Tantum verdét is, de nekem a sós vizes öblögetés segített.
2011. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!