Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 várandos nő járásán sétálásk...

1 várandos nő járásán sétáláskor, vagy más testhelyzetéből meg lehet állaptíani, hogy nincs sok ideje hátra szülésig?

Figyelt kérdés
Milyen esetbe,viszik a kismamát tolókocsival,vagy ágyon fekve szülni?
2011. nov. 17. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Járásra azt szokták mondani, hogy pingvines a vége felé, na meg bedagad az arc.


Tolókocsiban/ágyon ha fájásai vannak, vérzik, még korai a szülés, baleset (elesett, megütötte valami a pocakját)...


Miért?

2011. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
+1-höz: ha elmegy a magzatvíz (nem az ún "fejvíz"ami a fejnél külön van ) az egész magzatvíz, akkor is hordágy kell
2011. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Lehet hogy nagyon fáj neki és azért viszik ágyon.Lányom 1éves szülinapján bementünk vele a kórházba ahol született. S pont akkor jött egy anyuka ágyon,mondta a szülésznőm hogy reggel volt nst-n ennyira nem lehet rossz,nem fájhat ennyire...1-2percenként jött neki,amikor reggel(elötte 3órával semmi nem volt)
2011. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
HA szül valaki akkor,tolókocsival viszik szülőszobára,vagy az ágyán fekszik és az orvosok tolják.
2011. nov. 17. 14:28
 5/18 anonim ***** válasza:

Járás...hát én az utolsó hónapban már erősen kacsáztam és nyomott a baba.


Szülés. Én átkacsáztam a két szép feldagat lábacskámon a szülőszobára, holott a gyerkőc feje búbja már kilátszott. Mást sem láttam a császárosokon kívül, hogy úgy vitték volna őket. Megjegyzem megyei kórházban szültem.

2011. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Előző az már kicsit durva lehetet,de mindenki túl van rajta.

Legtöbb kismama kórházban saját lábán megy szülni,és keveset visznek ágyon vagy tolókocsiba szülni. Ni csak kibeszélben,is hasonlo volt.

2011. nov. 17. 14:55
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem is ertem, hogy jutnak ilyen kerdesek az eszedbe?!
2011. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves előző!Köszi a válaszodat,de ez nem kamu én komolyan gondolok mindent.Azt fogom tenni,amit te írtál és nőgyógyász leszek,az alapoktól fogok tanulni II.szakmaként.Nem vagyok semmilyen,nem vagyok ilyen nem is baj ez.
2011. nov. 17. 16:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak töröltesd a kérdéseimet nyugodtan de kérlek engem ne zaklass privátban és eddig én voltam a legkedvesebb hozzád csak mert tekintettel vagyok a betegségedre akkor te is légy tekintettel arra hogy terhes vagyok és ne írj nekem,és igen is szívbetegségről tettél fel kérdést akkor válaszoltam de hogy állandoan csak a pocakok érdekelnek!!!!
2011. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Előző békén foglak hagyni,ezért tisztelek téged amit írtál nekem szívbeteges kérdésnél.Nem fogom töröltetni a válaszaidat,nem csak pocakok érdekelnek,hanem sok minden.Maga terhesség kezdetétől a szülés,legjobb eseményéig.Egyszer ha a barátnőm terhes lesz,segíteni akarok neki.
2011. nov. 17. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!