Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen angelsaund doplerre...

13 hetesen angelsaund doplerrel nem kapom a pici szivet. Eddig sem talatam de egy hete voltam dokinal minden ok, volt meg valaki igy?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is csak 14 hetesen találtam meg, pedig próbálkoztam lelkesen már a 9. héttől.

Sok mindentől függ, hogy milyen hamar lehet megtalálni a szívhangot, a placenta elhelyezkedésétől, a baba fekvésétől stb. Úgyhogy ne ijedj meg, 1-2 héten belül biztosan meglesz. Egészen lent keresd, a szeméremcsontnál.

2011. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg, elvileg csak a 12. hettol van esely kb megtalalni, mert addig a szemeremcsont mogott van a meh es az mindent learnyekol.

Probalgasd, de ne gorcsolj rajta, szerintem 1-2 heten belul meglesz. Az elso gyereknel en is csak 14 hetesen talaltam meg, a masodik gyereknel mar 12 hetesen, mert tudtam, hogy hol kell keresni.

(Elso gyereknel nem voltam igazan kepben azzal, hogy hol is lehet kb a baba, szinte koltokmagassagban kerestem mar a masodik trimeszter elejen. Kozben meg ilyenkor meg nagyon lent van, tenyleg szinte bent meg a szemeremdomb mogott. Szoval ha eddig nem ott kerested volna, akkor probald meg ott, kozvetlenul a domb felett vagy kicsit balra, vagy kicsit jobbra es a doppler erzekelojet pedig kicsit lefele iranyisd, ferden a szemeremcsont moge. Mindig csak egy picit mozgasd, varj, ha nincs semmi, akkor ismet valt szoget. Nem kell a hasadon huzogatni, eleg, ha a szoget valtoztatod eloszor egy-egy ponton. Es persze mindenkeppen hasznalj zselet, vagy valamit a sikositashoz, zsiros testapolo nem jo, mert az nem kozvetit jol.)

2011. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig bujkált a kisfiam... a védőnőm volt, hogy 10 percig "kergetőzött" vele, mire értékelhető szívhangot talált.

Nyugi!!! Ott van, jól van, és nincsen semmi baja! :-)

2011. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is folyton "elbújt"... Mondjuk ő ultrahangon is "szégyenlős" volt. Csak a 29. héten mutatta meg, mije is van!
2011. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!